» » Зробимо свій вибір тверезим розумом, а не емоціями!

Зробимо свій вибір тверезим розумом, а не емоціями!


До 25 жовтня залишилося десять днів, і місто, занурене в розмаїття політичної реклами і закликів десятків кандидатів у депутати різних рівнів та на посаду Світловодського міського голови, опинилося на роздоріжжі вибору. 

За кого віддати свій голос, щоб завтра знову не довелося жалкувати про свій вибір? Кому довірити долю вже не тільки Світловодська, а й об’єднаної громади? Хто не обдурить, хто справді буде працювати на людей, а не на спонсорів, які приведуть  його до влади? Хто? Кому довірити на найближчі п’ять років людські долі?

Для мене відповідь очевидна: це людина, яка протягом багатьох років працювала у місті і на місто, створюючи, відновлюючи об’єкти соціально – побутової сфери, дитячі, спортивні та творчі майданчики. Людина, доля якої нерозривно пов’язана зі Світловодською громадою.

Для того, щоб мати впевнене завтра, сьогодні необхідно робити свій вибір тверезим розумом, а не емоціями, підкорившись пустим, мов повітряні кульки, нічим не підкріпленим словам та обіцянкам – як говорить наш мудрий український народ: «Добре гуде порожня діжка…». 

Шановні друзі, сьогодні у нас з вами є унікальний шанс зберегти місто, відвести його від краю прірви, до якої його довели «керманичі» без найменшого досвіду, освіти, управлінських знань, нічим, крім пустого популізму, не володіючи, тож закликаю вас не піддаватися на заклики порожніх діжок, а віддати свій голос за реальну роботу, за справжні здобутки і за майбутнє нашої громади. 

Ваш Костянти Каспров
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська