» » Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську

Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську


27-й рік поспіль, у першу суботу жовтня у Світловодську проводиться відкрита першість області з легкої атлетики на честь пам’яті Віктора Івановича Куяна, який багато зробив для розвитку цього виду спорту на Кіровоградщині. На жаль, він у 37 років пішов з життя… 

Змагання відбулися 3 жовтня у парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, де зібралися команди зі спортивних шкіл Кропивницького (СДСШОР-1, СДЮСШОР-2), Знам’янки, Пантаєвки, Дмитрівської ОТГ, Онуфріївки, Олександрівки, Олександрії та Світловодська, загалом 130 юнаків і дівчат, 2006 року народження і молодші. 

На церемонії відкриття їх привітали головний тренер збірної команди області з легкої атлетики Володимир Абраменко, методист Центру військово-патріотичного виховання Валентина Воловик та дружина Віктора Куяна – Наталія. Судили змагання суддя першої категорії  В.Абраменко, суддя першої категорії, заслужений тренер України   В. Приймак, суддя національної категорії Н. Абраменко. 

У програмі змагань були: біг на 60, 300, 600, 1000 метрів. На паркових доріжках розгорнулася справжня боротьба   за вихід у фінал. Зі світловодців першими у своїх забігах на 60 м прийшли Георгій Андрієнко, кращий результат показав Артем Цвень (вихованці Ю. Василенка), а з юних бігунів 2010-2012 р.р. народження – Герман Павлов, Марк Сапаров (вихованці Н. Кімбірської). Перше місце виборов Володимир Голобородько з Олександрівки. Серед дівчат покращили свої здобутки Марія Романюк та Віка Лимаренко (Н. Кімбірська). Переможниця – Анастасія Олефірова з Дмитрівської ОТГ. 

На дистанції 300 м першими у своїх забігах були Максим Бондаренко, Георгій Андрієнко. Кращий час показали Георгій Андрієнко, Артем Цвень та Ярослав Мовчан. Першим став Іван Буліч з Кропивницького. 

На дистанції 600 м переможцем став Андрій Родзівілов з Олександрівки. На найдовшій дистанції – 1000 м вибороли перші місця Василь Іванченко та Яна Клименко з Олександрівки. 

Переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними призами. Усі учасники для підтримки гарного настрою отримали солодощі.

«СВ» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська