» » У Світловодську це планували на п’ятницю, 13-го. Але...

У Світловодську це планували на п’ятницю, 13-го. Але...


Містяни та селяни Світловодської ОТГ, які виконали (або не виконали) свій громадянський обов’язок, наразі у нетерплячці чекають на інавгурацію новообраного міського голови

Коли ж, нарешті, станеться ця подія? Про це ми запитали голову Світловодської ТВК Сергія Гайдука... Думка очолюваного ним колегіального органу, відповів пан Сергій, схилялася до 13 листопада. Адже саме цей день є останнім днем повноважень Світловодської ТВК, утвореної для забезпечення проведення цьогорічної виборчої кампанії.


«Як!? У п’ятницю, тринадцятого?!», – не на жарт наполохався ваш кореспондент...

От тому-то, узгоджуючи дату з апаратом ради, вирішили перенести її на день раніше – четвер, 12 листопада, орієнтовно,  і запросити людей до сесійної зали адмінбудинку на 10-у ранку.

«Як!? Таку велелюдну церемонію, на яку, зазвичай приходять сотні містян, а тепер ще й з’їдуться не менше селян, ви плануєте провести у невеличкій   сесійній залі!?» – знову не жарт наполоханий цією перспективою звернувся ваш кореспондент, але вже не до Гайдука – до Юрія Сапянова, який у це «міжсезоння» керує Світловодськом.


«Вперше про це чую!» – відповів здивований Сапянов.

«Апарат ради не вирішує подібні питання – це прерогатива керівництва міста. А до мене ніхто з подібним не звертався», – підсумував пан Юрій.

Ми знову – до Гайдука... З місцем приведення до присяги новообраного міського голови час визначитись ще є, відповів він. А от дата, вірогідно, залишиться без змін – 12 листопада. 


А як сам новообраний? Зателефонувавши до Андрія Маліцького, з’ясували, що для нього не принципово, чи це буде у четвер, 12-го, чи у п’ятницю, 13-го – він не забобонний. А от щодо сесійної зали, то це, за його словами, не місце для велелюдних зібрань.

Тож, завершуючи наш «термінально-локаційний» інавгураційний огляд, сподіваємось, що досягти оптимального рішення таки вдасться, а ми вам про це повідомимо. 

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Це було захопливо, емоційно та весело!
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Мультiмедиа
Парк культури у День міста: презентації, виставки, конкурси і «Оксамитові зустрічі»
Фестивалю «Щаслива Я» у Світловодську сприяла навіть погода!
Меморіальну дошку на честь Віталія Короля відкрили на будівлі СПТУ №5
Акція «Вдягни серце у вишиванку» відбулася у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Рій «Укроп» з Павлівського НВО – переможець змагань