» » У Світловодську це планували на п’ятницю, 13-го. Але...

У Світловодську це планували на п’ятницю, 13-го. Але...


Містяни та селяни Світловодської ОТГ, які виконали (або не виконали) свій громадянський обов’язок, наразі у нетерплячці чекають на інавгурацію новообраного міського голови

Коли ж, нарешті, станеться ця подія? Про це ми запитали голову Світловодської ТВК Сергія Гайдука... Думка очолюваного ним колегіального органу, відповів пан Сергій, схилялася до 13 листопада. Адже саме цей день є останнім днем повноважень Світловодської ТВК, утвореної для забезпечення проведення цьогорічної виборчої кампанії.


«Як!? У п’ятницю, тринадцятого?!», – не на жарт наполохався ваш кореспондент...

От тому-то, узгоджуючи дату з апаратом ради, вирішили перенести її на день раніше – четвер, 12 листопада, орієнтовно,  і запросити людей до сесійної зали адмінбудинку на 10-у ранку.

«Як!? Таку велелюдну церемонію, на яку, зазвичай приходять сотні містян, а тепер ще й з’їдуться не менше селян, ви плануєте провести у невеличкій   сесійній залі!?» – знову не жарт наполоханий цією перспективою звернувся ваш кореспондент, але вже не до Гайдука – до Юрія Сапянова, який у це «міжсезоння» керує Світловодськом.


«Вперше про це чую!» – відповів здивований Сапянов.

«Апарат ради не вирішує подібні питання – це прерогатива керівництва міста. А до мене ніхто з подібним не звертався», – підсумував пан Юрій.

Ми знову – до Гайдука... З місцем приведення до присяги новообраного міського голови час визначитись ще є, відповів він. А от дата, вірогідно, залишиться без змін – 12 листопада. 


А як сам новообраний? Зателефонувавши до Андрія Маліцького, з’ясували, що для нього не принципово, чи це буде у четвер, 12-го, чи у п’ятницю, 13-го – він не забобонний. А от щодо сесійної зали, то це, за його словами, не місце для велелюдних зібрань.

Тож, завершуючи наш «термінально-локаційний» інавгураційний огляд, сподіваємось, що досягти оптимального рішення таки вдасться, а ми вам про це повідомимо. 

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська