» » Депутатки від «Слуг Народу» масово відмовилися від мандатів

Депутатки від «Слуг Народу» масово відмовилися від мандатів


Ще одна жінка від ОПЗЖ теж написала подібну заяву до ТВК, здивував відмовою і один чоловік – Микола Середенко від ПП «За Майбутнє»… 

10 листопада у депутатській кімнаті міської ради відбулося чергове засідання Світловодської територіальної виборчої комісії. ВК. Голова ТВК Сергій Гайдук зачитував заяви, члени комісії голосували за кожну окремо. 

Спочатку він зачитав прізвища обранців, які письмово висловили бажання бути депутатами міської ради. Таких набралося 22. Тобто, не вистачило лиш однієї заяви, щоб набралося дві третини від 34-х новобраних – тоді б ТВК могла оголосити час проведення першої сесії восьмого скликання з «інавгурацією» новобраного міського голови Андрія Маліцького... До слова, на засідання заскочив нинішній секретар міськради Юрій Сапянов – мов, що писати на табличці його кабінету: «Голова Світловодської ОТГ», чи «Світловодський міський голова»? Звісно, «Світловодський міський голова» – так, принаймні вимагає законодавство, відповів Гайдук і Сапянов побіг собі далі.

... Далі члени ТВК проголосували за задоволення заяв тих, кого обрали до міської ради, але вони відмовилися від своїх заслужених мандатів: від «Слуги народу» це Наталя Зосименко, Руфіна Старча, Катерина Орлик; від ПП «За майбутнє» – Микола Середенко; від ОПЗЖ – Ольга Климчук... Причину, пояснив вашому кореспондентові Сергій Гайдук, заявники не зобов’язані вказувати.

Ще курйозності додала заява від однієї з кандидаток на міського голову – прізвище з етичних міркувань не оприлюднюємо. Так ця кандидатка приголомшила присутніх своєю логікою: якщо у виборах міського голови взяли участь 32,5% виборців, то решта, що не прийшли до виборчих дільниць, а це, виходить, 67,5% прагнули проголосувати саме за неї. Ну, якось так…

... Отже, ще одна заява – і можна скликати першу сесію нової каденції з врочистою «інавгурацією» Маліцького, з відповідною табличкою на дверях його кабінету. Звісно, якщо Сапянов встигне.
[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Це було захопливо, емоційно та весело!
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Мультiмедиа
Парк культури у День міста: презентації, виставки, конкурси і «Оксамитові зустрічі»
Фестивалю «Щаслива Я» у Світловодську сприяла навіть погода!
Меморіальну дошку на честь Віталія Короля відкрили на будівлі СПТУ №5
Акція «Вдягни серце у вишиванку» відбулася у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Рій «Укроп» з Павлівського НВО – переможець змагань