» » Світловодська ЦРЛ буде забезпечена сучасним діагностичним обладнанням

Світловодська ЦРЛ буде забезпечена сучасним діагностичним обладнанням


Чутки про згортання лікування і діагностики у Світловодську через те, що він віднедавна втратив статус районного центру, мовляв, все тепер перенесеться до Олександрії, виявилися явним перебільшенням.

Те, що до нас їде сучасний комп’ютерний томограф ми повідомляли на початку грудня минулого року. Ось що з даного приводу нашому виданню у переддень нового 2021 року повідомив головлікар Світловодської ЦРЛ Юрій Котенко

«Рішенням світловодської міської ради від 24 вересня 2019 року на базі нашої лікарні було утворене Комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради. А відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 15 січня 2020 року Світловодська ЦРЛ увійшла до переліку опорних лікарень».

Відтак, вів далі Котенко, відповідно до Постанови КМУ від 16 грудня 2020 року «Про виділення коштів для забезпечення опорних пунктів охорони здоров’я у госпітальних округах медичним обладнанням, а саме системами рентгенівськими діагностичними стаціонарними загального призначення та апаратами ультразвукової діагностики, на сесії світловодської міськради 22 грудня минулого року ЦРЛ були затверджені кошти зі спецфонду у розмірі 6,7 млн грн саме на забезпечення таким обладнанням.

Також, у рамках Національного проєкту «Велике будівництво» з жовтня 2020 року проводиться реконструкція приймального відділення хірургічного корпусу Світловодської ЦРЛ для встановлення комп’ютерного томографу вартістю 11,8 млн грн, який надійде до лікарні найближчим часом шляхом централізованого постачання згідно Постанови КМУ від 8 липня 2020 року «Про виділення коштів для закупівлі обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах».

«У результаті реалізації наміченого, наша лікарня буде забезпечена сучасним діагностичним обладнанням. А мешканці нашої громади отримають якісні медичні послуги на місці. І відпаде необхідність їхати їм заради цього до інших міст», – підсумував головний лікар ЦРЛ.
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
«Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!
Півфінал Чемпіонату України з баскетболу – у Світловодську!
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Мультiмедиа
Зимова риболовля – ось чим займалися справжні чоловіки у вихідні дні
Пам’ятаємо видатного земляка Вадима Бойка…
«Кременчуцька ГЕС демонструє стабільність і розвиток» – Андрій Назаренко
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького