» » Передавальні акти від селищної та сільських рад затверджені

Передавальні акти від селищної та сільських рад затверджені


З порушеннями регламенту роботи міської ради дев’ята позачергова сесія відбулася 5  березня  у сесійній залі адмінбудинку.

На розгляд депутатів без попереднього обговорення були винесені такі питання: «Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Великоскельовської сільської ради»; «Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Власівської селищної ради»; «Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Миронівської сільської ради»; «Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Озерської сільської ради»; «Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Павлівської сільської ради».

У відповідь на зауваження депутаток Наталії Піскової та Марії Дмитренко щодо грубого порушення регламенту, відсутності додатків до проєкту рішення, міський голова Андрій Маліцький погодився із зауваженнями, але розповів, що передавальні акти готувалися 2 місяці, показав стоси паперів, спитав скільки потрібно часу для ознайомлення. Але піднявся депутат Максим Бакуменко і поправив міського голову, мовляв, усі документи були у відкритому доступі, і кожен, хто мав бажання, міг би з ними ознайомитися, тож хто не хоче, може не голосувати. 

«Офіційну» інформацію, якою поділився Маліцький, виправдовуючись за цей поспіх, приводити тут дослівно не будемо, бо сам оратор та його палкі прихильники образяться за «мерський» текст. Головна думка полягає у тому, що «кожне видавництво видає інформацію по – своєму» (до слова, у Світловодську немає жодного видавництва), тож він розказав «офіційно» про те, що проводяться перемовини по харчуванню; якби працівники управління освіти хотіли працювати, вони б працювали; велика купа людей не отримали зарплати; тепер хай СБУ дасть оцінку таким діям; нова начальниця відділу культури вже видала зарплату працівникам культури, а до цього часу теж вимагали якісь передавальні акти, мережу; РБК і районна бібліотека не отримали зарплати через «технічні» причини; Олександрійська райрада залишила собі левову частку вільних залишків Світловодської райради. 

Після такого грунтовного пояснення ситуації депутати вдалися до голосування. Більшістю голосів усі рішення ухвалили. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!