» » Заклади освіти і культури в оперативне управління не передали

Заклади освіти і культури в оперативне управління не передали


З великого переліку додаткових питань, які були внесені до порядку денного на початку пленарного засідання восьмої сесії міськради 23 лютого, бурхливе обговорення викликало таке: «Про передачу майна, активів та зобов’язань Власівської селищної ради та сільських рад сіл Павлівка, Озера, Миронівка, Велика Скельова Світловодської міської територіальної громади», з яким виступила Надія Клокар, начальниця управління культури і туризму.  

Посилаючись на низку законів та рішення Світловодської міської ради від 14.12.2020р. №10 «Про початок реорганізації юридичних осіб Павлівської, Озерської, Миронівської, Великоскельовської сільських рад Світловодського району Кіровоградської області та Власівської селищної ради м. Світловодська Кіровоградської області шляхом приєднання до Світловодської міської ради», з метою забезпечення фінансово-господарської діяльності закладів освіти та культури, Надія Клокар  запропонувала передати в оперативне управління та на баланс станом на 01 січня 2021р. заклади освіти та культури названих територій відповідно до управління освіти та управління культури і туризму виконкому, уповноважити міського голову Маліцького А.І. затвердити від імені Світловодської міської ради внутрішні передавальні акти по галузям освіти та культури. 

Комісіям з реорганізації пропонувалося здійснити передачу, а керівникам управління освіти та управління культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради прийняти на баланс структурних підрозділів   майно, активи та зобов’язання.

За цей проєкт рішення проголосували лише 14 депутатів.

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення