
Що таке патерни у трейдингу криптовалют?
Це моделі руху вартості активів, що виражені графічним способом. На їх основі трейдери можуть прогнозувати майбутній рух котирувань. Такі патерни – це наслідки взаємодії попиту та пропозиції на крипторинку. Класичні патерни свічок у трейдингу часто запозичуються із традиційного ринку акцій, після чого адаптуються під криптовалютну індустрію.
Ті, хто вміє працювати з патернами, краще розуміють трейдинг і більш успішні у своїх угодах. Опанувавши такий інструмент, ви зможете передбачати наступні зміни вартості монет, розвиток тренду або його зміну. Патерни для торгівлі на біржі відкривають безліч переваг:
- Наочність: дослідження фігур та їх варіантів дає можливість побачити, яка модель формується і що чекає на ціну активу в найближчій перспективі.
- Системність: на графіках крипто-платформи фігури з'являються згідно з чіткими правилами. Інакше це буде не закономірність, отже, її не варто застосовувати в аналізі.
Графічні патерни для торгівлі: короткий огляд
Це важливий та корисний інструмент технічного аналізу, завдяки якому можна швидко встановлювати потенційні тренди. Нижче розглянуті основні фігури зі своїми головними характеристиками. Орієнтуючись на цей опис, ви зможете швидко розпізнавати патерни в криптовалюті та використовувати їх у своїй роботі:
- Чашка із ручкою. Виникає після короткострокової консолідації, тренд – бичачий.
- Голова та плечі. Зустрічається в кінці висхідного тренду, вказує на ведмежу тенденцію.
- Перевернута голова та плечі. Ви можете побачити модель наприкінці низхідного тренду, тренд – бичачий.
- Симетричний візерунок трикутника у трейдингу. З'являється у період ринкової невизначеності, тренд – бичачий чи ведмежий.
- Висхідний трикутник. Виявляється для формування рівня опору, бичачий тренд.
- Низхідний трикутник. Формується за виникнення рівня підтримки, ведмежий тренд на біржі криптовалют в Україні та інших платформах.
- Подвійна вершина. Виникає після двох піків на одному рівні, тренд – ведмежий.
- Подвійне дно. Ви можете зустріти його після двох мінімумів на одному рівні, бичачий тренд.
Розміщено на правах реклами