» » Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!

Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!


Свято Масляної у Ревівці, що відбулося в суботу, 13 березня,  дійсно було щедрим, як і анонсували організатори! Щедрим на гарний настрій, на щирі посмішки учасників дійства, на призи господиням за смачні млинці і надзвичайно щедрим на пригощання. 

Тривалий час ініціатором і організатором усіх добрих справ у Ревівці є депутат Світловодської міської ради, успішний підприємець Володимир Петров. Він не тільки вкладає сили і власні кошти у покращення життя громади, а й організовує людей на активну участь у реалізації своїх проєктів. Так було і цього разу. Ніхто не стояв осторонь, усі, хто прийшов на свято вклали часточку своїх зусиль для того, щоб свято вдалося. 

Учасник і один з організаторів свята, голова квартального комітету №1 Володимир Тягній розповідає:

«Дякуємо Володимиру Петрову насамперед за те, що він вболіває за Ревівку і об’єднує її жителів  в одну громаду. Готуючись до свята Масляної, він прийшов на засідання квартального комітету і запросив до нас чотирьох голів ОСББ, які утворені у багатоповерхівках на Ревівці. Ми спочатку з ними посварилися, а потім, завдяки наполегливості Володимира Івановича, знайшли спільну мову. І вони, і ми – жителі приватного сектора – хочемо зробити наш мікрорайон кращим для життя людей. 

Свято, безумовно, вдалося! Хороша концертна програма, конкурс млинців, у якому взяли участь 27 господинь, купа призів і подарунків, смачна польова каша – усе це було від однієї людини – Володимира Петрова. Працівники  його підприємства завезли столи, казани, продукти. Але й члени нашого квартального комітету не сиділи склавши руки. Людмила Басій та Катерина Малолітко варили кашу, загальне керівництво взяла на себе Валентина Вєсєлова, а решта наших активістів: Віктор Стороженко, Тетяна Стороженко, Володимир Плащевський, Іван Буров, Віктор Федорчук, Ірина Вусик, Віра Сердюк, Тетяна Макарова, Маргарита Удовиченко, Ніна Жолоб допомагали їм в усьому. Стільки задоволених людей, усміхнених обличь я давно не бачив!» 

Головний організатор заходу Володимир Петров щиро дякує Андранику Тартикяну та Олегу Пронічеву за цукерки, якими вони щедро пригощали дітей і дорослих, Любові Хвостовій за допомогу в приготуванні обіду, колективам міського Палацу культури за хорошу концертну програму та усім жителям Ревівки, які долучилися до свята.

Фоторепортаж Миколи Шверненка  
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення