» » «Для мене не важливо, скільки буде витрат на добру справу, – важливий лише кінцевий результат!» – Володимир Петров

«Для мене не важливо, скільки буде витрат на добру справу, – важливий лише кінцевий результат!» – Володимир Петров


Округ №5, по якому балотується Володимир Петров від ВО «Батьківщина» у депутати Світловодської міської ради, об’єднує не тільки Ревівку, Нове місто, Рибоколгосп – мікрорайони Світловодська, а й села Озерської, Миронівської та Великоскелівської сільських рад, які приєднали до Світловодської громади. Тут його вже знають завдяки добрим справам.

Перед тим, як погодитися на пропозицію балотуватися до Світловодської міської ради за списками ВО «Батьківщина», Володимир як ділова людина провів соціологічне опитування. 

«Я хотів почути думку людей з приводу того, що може зробити місцева влада для покращення життя на околицях міста та на селі, зрозуміти чим зможу я допомогти, ще не маючи депутатського мандату, над чим доведеться працювати у міській раді, якщо мене підтримають», – розповідає Володимир Петров.

У своєму опитуванні він поставив три запитання. Перше звучало так: «Чи знаєте ви, що 25 жовтня відбудуться вибори до місцевих рад?» Відповідь приголомшила – 75 % не знають. Друге питання: «Чи знаєте ви свого діючого депутата, за якого ви голосували і який представляє ваші інтереси у міській чи районній раді?» Жоден з опитаних не зміг відповісти ствердно. А на запитання: «Якій партії будете віддавати перевагу на виборах?», відповідь була категорична у 100% опитаних: «А ми на вибори взагалі не підемо!»  

«Люди втратили довіру до влади – саме про це свідчать відповіді моїх респондентів. Проте, вони охоче висловлювали мені свої побажання щодо благоустрою територій. Я взяв це на озброєння і вирішив власними силами хоч щось зробити для міста, де я живу. Розпочав з Ревівки і дещо нам вдалося!» – ділиться Володимир Петров. 

Ми зібрали перелік його добрих справ самостійно і були приємно вражені. Не пам’ятаємо, щоб хтось з відомих людей Світловодщини зробив більше для своєї громади! Читайте і аналізуйте! 

На прохання жителів Ревівки Володимир Петров з командою пробурили дві свердловини для питної води. Запланували завершити роботи до відключення води – 6 жовтня – і встигли! 

«Ось ми і виконали основне завдання на сьогоднішній день! Дали жителям Ревівки довгоочікувану воду! На цьому робота не закінчується! Облагородимо територію біля двох свердловин, покладемо плитку, встановимо лавочку для зручності, зробимо навіс і відведення води, щоб не було грязі», – радіє добрій справі 6 жовтня благодійник. 

А перед цим була ціла низка справ, за які жителі Ревівки дякують Володимиру Петрову і, звісно, намагаються збагнути – скільки ж коштів він витратив на той чи інший благочинний проєкт. А він скромно відповідає: 

«Для мене не важливо, скільки буде витрат на добру справу, – важливий лише кінцевий результат». 

І результатів чимало! Відремонтували пам’ятник загиблим односельцям, які звільняли наш край у часи Другої світової війни (вул. Робоча, 2). Лише плитки тротуарної реставрували на площі 400 квадратних метрів! Чотири автобусних зупинки нового дизайну встановили для жителів Ревівки. Біля кожної з них – автономне освітлення, а під ногами – тротуарна плитка. Роботи тривають. Про облаштування пішохідних переходів з автономним освітленням і встановлення восьми манекенів «Школяр» ми вже писали. А про суботник, що організувала команда Володимира Петрова 3 жовтня біля будинку №2 по вулиці Робочій, слід розповісти докладніше. Адже цього дня підтвердилася теза підприємця: те, що робиться разом, більше цінується! Зроблена велика робота: прибрана уся велика територія від сміття, опалого листя, сухостою; проведена підготовча робота для облаштування спортивного майданчика; розчищена пішохідна дорога; приведені  до ладу газони біля будинку і пам’ятника. 

«Усім учасникам цього трудового десанту було приємно бачити результати своєї праці, тепер чиста і доглянута територія радує око усіх жителів багатоквартирного будинку! У мене лише одне прохання до людей – бережіть усе, що ми для вас і разом з вами робимо!» – закликає Володимир Петров – справжній патріот міста. 

Фото з відкритих джерел
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Більше за темами: Петров
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська