» » Фірма «Профі» швидко і злагоджено оновлює дерева і рятує їх від шкідника омели

Фірма «Профі» швидко і злагоджено оновлює дерева і рятує їх від шкідника омели

На фото зліва направо: Євген Шегеря, Данііл Коваленков, Данііл Слободяник, Дмитро Кузьменко, Ігор Гальченко

14 квітня наш позаштатний кореспондент і талановитий журналіст Вікторія Архипова спостерігала за роботою невеличкого колективу приватного підприємства на вулиці Героїв України і поділилася з нами враженнями від побаченого.

Данііл Слободяник декілька років поспіль очолює Світловодську приватну фірму «Профі», працівники якої  повністю відповідають терміну «професіонали». Тому їх охоче запрошують і організації, і приватні особи на знесення аварійних дерев, формування крон, видалення небезпечного паразита листяних дерев – омели тощо.

У нинішньому році ФОП Слободяник Д.О. виграв тендер на суму 150 тис. грн, який 4 березня проводило УЖКГ виконкому Світловодської міської ради на видалення аварійних дерев. Після усіх процедур (повідомлення про результати – 26 березня, укладання договору – 8 квітня)   Даніїл з командою став до роботи. Розпочали з  вулиці Героїв України, наразі працюють біля будинків 65, 67, 80, 82. Працюють злагоджено і швидко, тож навіть перехожі зупиняються, щоб подивитися чи зробити фотографію. 

Директор фірми «Профі» Данііл Слободяник пообіцяв, що за сприятливих погодних умов  виконають необхідний обсяг робіт, щоб оновлені дерева  радували світловодців і гарною  формою, і зеленим вбранням. 

Від редакції. 
У минулому номері газети ми надрукували матеріал «Ми втрачаємо липи з каштанами!», ініціатором якого були знані на Світловодщині люди – Олексій Федорович Більчич та Віталій Васильович Дронов. Вони закликали комунальників з екологами рятувати липи і каштани від шкідника – омели, яка успішно захоплює все нові і нові території, і попереджали: якщо найближчим часом не очистити усі дерева міста від цього шкідника, то через кілька років боротися з ним буде пізно. Акцент – усі дерева треба рятувати, а не тільки деякі. Сподіваємося, що ветеранів праці почує фірма «Профі». Вікторія Архипова,
 фото автора
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!