» » Рій «Укроп» з Павлівського НВО – переможець змагань

Рій «Укроп» з Павлівського НВО – переможець змагань


5-12 травня у Світловодську тривав міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної козацької гри «Сокіл» («Джура») у дистанційній формі. 

До гри долучилися 11 команд закладів загальної середньої освіти Світловодської ТГ у двох вікових групах. Юнаки та дівчата показували свої фізичні здібності, стройовий вишкіл, ерудованість.

Організували змагання Центр військово-патріотичного виховання та управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради. 

7 травня учасники продемонстрували свою обізнаність в історії держави, українського козацтва та краєзнавстві в конкурсі «Відун» та навички надання медичної допомоги у конкурсі «Рятівник». Обидва конкурси проведенні в формі онлайн-тестування. 

11-12 травня учні продемонстрували свої навички стройової підготовки у конкурсі «Впоряд», фізичну розвиненість у конкурсі «Фізична підготовка» та вміння в розбиранні та складанні автомата Калашникова (АК). Конкурси «Впоряд», «Фізична підготовка» та «Розбирання-складання АК проводилися за допомогою відеороликів, які заклади освіти направляли в управління освіти до 12 травня. 

Після всіх випробувань суддівська колегія підбила підсумки. Цього року в старшій віковій групі переміг рій «Укроп» Павлівське НВО, який  найкраще проявив себе у більшості конкурсів.  Друге місце виборов рій ЗШ №5 «Патріот». А третє місце виборов рій ЗШ №2 «Козаки-захисники».

У середній віковій групі переміг рій «Орли» СЗШ №3. Друге посіла команда ЗШ №1 «Соколи». Третє місце здобула команда ЗШ №9 «Соколята».

Рої «Укроп» та «Орли» захищатимуть честь міста на дистанційному обласному етапі змагань, що планують провести 20-25 травня. 
Тож вболіваймо за наших козаків та козачок!Адміністрація ЦВПВ
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)