» » Світловодщина - «Адсорбент» в авангарді наступу на «корону»

Світловодщина - «Адсорбент» в авангарді наступу на «корону»


Завод «Адсорбент» став одним із перших підприємств Світловодщини, чиї працівники захистили себе і своїх близьких від коронавірусу. Включно із директором підприємства.

На ранок 5 липня біля прохідної Світловодського заводу «Адсорбент» спостерігалося скупчення тамтешніх працівників... Як пояснив нам згодом директор підприємства Сергій Близнюк, «Адсорбент» став одним із перших підприємств нашого краю, де відбулася перша фаза вакцинації від COVID-19.

Це, за його словами, убезпечить працівників підприємства від ризиків захворіти цією смертельно небезпечною недугою як себе і своїх близьких, так і забезпечить безперешкодне їхнє пересування світом під час літнього відпочинку... За що директор не оминув подякувати директору департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олегові Рибальченку і співробітницям цієї установи Ірині Луняченко та Юлії Панченко за оперативне реагування на злободенні потреби сьогодення.

... Як і належить керівникові, Сергій Близнюк у числі перших підставив своє передпліччя для вакцинації. А з ним – ще 59 працівників підприємства. 

Керівниця мобільної бригади центру первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради Ірина Довгопола, на яку покладена вакцинація мешканців Світловодської МТГ, зазначила, що щеплення проводиться препаратом «Pfizer», у якого термін повторного вакцинування становить 21-28 днів – на відміну від іншого популярного у світі препарату «АстраЗенека», у якого інтервал між першим і другим щепленням становить три місяці. 

Тож максимум за місяць працівники «Адсорбенту» (після другого щеплення) не матимуть проблем, перетинаючи міжнародні кордони. А головне – будуть спокійні за свою безпеку і своїх близьких.

Ігор Іванов
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!