» » Світловодщина - «Адсорбент» в авангарді наступу на «корону»

Світловодщина - «Адсорбент» в авангарді наступу на «корону»


Завод «Адсорбент» став одним із перших підприємств Світловодщини, чиї працівники захистили себе і своїх близьких від коронавірусу. Включно із директором підприємства.

На ранок 5 липня біля прохідної Світловодського заводу «Адсорбент» спостерігалося скупчення тамтешніх працівників... Як пояснив нам згодом директор підприємства Сергій Близнюк, «Адсорбент» став одним із перших підприємств нашого краю, де відбулася перша фаза вакцинації від COVID-19.

Це, за його словами, убезпечить працівників підприємства від ризиків захворіти цією смертельно небезпечною недугою як себе і своїх близьких, так і забезпечить безперешкодне їхнє пересування світом під час літнього відпочинку... За що директор не оминув подякувати директору департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олегові Рибальченку і співробітницям цієї установи Ірині Луняченко та Юлії Панченко за оперативне реагування на злободенні потреби сьогодення.

... Як і належить керівникові, Сергій Близнюк у числі перших підставив своє передпліччя для вакцинації. А з ним – ще 59 працівників підприємства. 

Керівниця мобільної бригади центру первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради Ірина Довгопола, на яку покладена вакцинація мешканців Світловодської МТГ, зазначила, що щеплення проводиться препаратом «Pfizer», у якого термін повторного вакцинування становить 21-28 днів – на відміну від іншого популярного у світі препарату «АстраЗенека», у якого інтервал між першим і другим щепленням становить три місяці. 

Тож максимум за місяць працівники «Адсорбенту» (після другого щеплення) не матимуть проблем, перетинаючи міжнародні кордони. А головне – будуть спокійні за свою безпеку і своїх близьких.

Ігор Іванов
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)