» » Як пенсіонерка Катерина Василівна Шаповалова додала сесії змісту

Як пенсіонерка Катерина Василівна Шаповалова додала сесії змісту


Дев’ятнадцята сесія Світловодської міської ради восьмого скликання розпочалася 21 вересня. Депутати попрацювали з 10:00 і до 13:00, а після обідньої перерви, о 14:00 деякі народні обранці до сесійної зали не повернулися. Тож довелося продовжити пленарне засідання 22 вересня.

Можливо, так було задумано після провалу голосування (лише 15 депутатів зголосилися!) за проєкт рішення щодо чергового фінансування КП «Муніципальна варта». Взяли тайм аут, попрацювали з трьома депутатами, голосів яких не вистачило для ухвалення рішення і все вдалося! Понад півмільйона гривень з дня створення КП направили «вартовим» з міського бюджету. Відтепер у місті точно буде порядок!   

На порядок денний сесії винесли десятки питань, які були попередньо розглянуті постійними депутатськими комісіями. Традиційно, ще десятки внесли безпосередньо під час сесії. Фінансування «Муніципальної варти»  – з їх числа. 

Активна жителька міста Катерина Шаповал, яка прибула на сесію, щоб нагадати владі про її обов’язки, внесла суттєве пожвавлення у перебіг пленарного засідання і додала йому змісту. Вона акцентувала увагу на харчуванні дітей у школах; на відсутності обладнання у шкільних їдальнях. 

«Куди воно ділося?» – голосно питала очільника міста жінка поважного віку і пропонувала забезпечити дітей гарячими харчами, а особливу увагу приділити безоплатному годуванню дітей учасників АТО. 

«Візьміть під контроль!» – вимагала жителька міста. Далі взялася за УЖКГ і Віктора Самоляка особисто, поставивши йому кілька запитань про освітлення вулиць і ремонт доріг у приватному секторі, зокрема на вулиці Вільній. 

«Страшно ходити не тільки дітям, а й дорослим!» – обурювалася Катерина Василівна. 

Віктор Самоляк намагався захищатися від звинувачень і у свою чергу питав бабу Катю: «Скоко ви в бюджет даєте коштів?». 

Тут вже не витримав головуючий Андрій Маліцький: «Ми перетворюємо сесію в балаган! Хто у вас там депутат? Нехай напише запит!»

 Врешті, розпорядився  питання «взяти на карандаш». 

Далі не без скандалу послухали тексти звернень міськради до центральної влади (за усе хороше і проти усього поганого), які зачитала депутатка Марія Дмитренко. За одне проголосували, а у другому угледіли неповагу до нинішньої влади і відправили на доопрацювання, щоб після обіду ще раз повернутися до його розгляду. Не вийшло, бо сесія не продовжила свою роботу через відсутність кворуму. О 14:35 очільник міста ще розшукував народних обранців, точніше  просив апарат ради «обдзвонити депутатів, де вони і чому». 

Що було наступного дня – повідомимо пізніше. Єдине, чим похвалилися депутати – гроші «Муніціпальій варті» таки ж виділили. 
[img]







































[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!