» » Маємо «Муніципальну варту»! Ура!

Маємо «Муніципальну варту»! Ура!


Найбільшим "досягненням" 12-ї сесії Світловодської міської ради восьмого скликання, що відбулася 27 квітня у сесійній залі адмінбудинку, без сумніву, є ухвалене рішення «Про створення комунального підприємства «Муніципальна варта» Світловодської міської ради Кіровоградської області та затвердження статуту».

Не зважаючи на численні заперечення постійних депутатських комісій, створення спеціальної депутатської комісії, категоричне «ні» «Варті» на кількох пленарних засіданнях, обурення громади у соціальних мережах, 20 депутатів підтримали проєкт рішення, начебто, «з метою попередження та припинення правопорушень, підтримання правопорядку», керуючись низкою законів України.

Затвердили статут, яким передбачено виділення власником 10 000,00 грн статутного капіталу. Місцем знаходження «Варти» визначили адміністративну будівлю за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, а директору КП доручили подати документи державному реєстратору для реєстрації юридичної особи. 

За Статутом КП кандидатуру на посаду директора має подати профільний заступник міського голови, а голова підпише розпорядження.

«При наймі директора з ним обов’язково укладається трудовий контракт, в якому визначаються строк найму, права, обов’язки та відповідальність керівника, умови його матеріального забезпечення, умови його звільнення з посади, інші умови найму за згодою сторін» - читаємо у статуті КП. 

А тут ще цікавіше: «штатний розпис, структуру підприємства затверджує директор за попередньою згодою міського голови». 

Напевне ні у кого не виникає сумніву щодо кандидатури директора «Варти». Скоріше за все, ним стане відомий правопорушник, з приводу дій якого було відкрито не одну кримінальну справу. Як він буде підтримувати правопорядок на території громади, можна уявити вже сьогодні.  

Далі буде. 
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)