» » Маємо «Муніципальну варту»! Ура!

Маємо «Муніципальну варту»! Ура!


Найбільшим "досягненням" 12-ї сесії Світловодської міської ради восьмого скликання, що відбулася 27 квітня у сесійній залі адмінбудинку, без сумніву, є ухвалене рішення «Про створення комунального підприємства «Муніципальна варта» Світловодської міської ради Кіровоградської області та затвердження статуту».

Не зважаючи на численні заперечення постійних депутатських комісій, створення спеціальної депутатської комісії, категоричне «ні» «Варті» на кількох пленарних засіданнях, обурення громади у соціальних мережах, 20 депутатів підтримали проєкт рішення, начебто, «з метою попередження та припинення правопорушень, підтримання правопорядку», керуючись низкою законів України.

Затвердили статут, яким передбачено виділення власником 10 000,00 грн статутного капіталу. Місцем знаходження «Варти» визначили адміністративну будівлю за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, а директору КП доручили подати документи державному реєстратору для реєстрації юридичної особи. 

За Статутом КП кандидатуру на посаду директора має подати профільний заступник міського голови, а голова підпише розпорядження.

«При наймі директора з ним обов’язково укладається трудовий контракт, в якому визначаються строк найму, права, обов’язки та відповідальність керівника, умови його матеріального забезпечення, умови його звільнення з посади, інші умови найму за згодою сторін» - читаємо у статуті КП. 

А тут ще цікавіше: «штатний розпис, структуру підприємства затверджує директор за попередньою згодою міського голови». 

Напевне ні у кого не виникає сумніву щодо кандидатури директора «Варти». Скоріше за все, ним стане відомий правопорушник, з приводу дій якого було відкрито не одну кримінальну справу. Як він буде підтримувати правопорядок на території громади, можна уявити вже сьогодні.  

Далі буде. 
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!