» » Людмила Любченко і Світлана Грузін – в гармонії зі світом і з собою…

Людмила Любченко і Світлана Грузін – в гармонії зі світом і з собою…

Кажуть, що справжньої жіночої дружби не буває, але ці дві жінки – Людмила Любченко і Світлана Грузін – твердо переконані: вона є. Людмила та Світлана дружать вже багато десятків років, відтоді як сіли за парту в першому класі школи №5. Хоча мають різні характери (Людмила дуже емоційна і надзвичайно активна, а Світлана врівноважена, поміркована), це лише на користь їхній дружбі.

У складні моменти життя – а їх у кожної було чимало – готові допомагати, підтримувати, розрадити одна одну. Та й захоплення, як не дивно, мають теж спільні. Ще в школі співали в ансамблі «Світловодчанка», потім – у «Сударушці» (зараз це «Дніпряночка»). Колись захоплювалися в’язанням, макраме, а зараз вишивають бісером картини, ікони, рушники. І так це добре в них виходить, що вдома у кожної вже можна відкривати міні-музей. А 8 жовтня вже у міському краєзнавчому музеї відкрилася виставка робіт майстринь. Вона має назву «В гармонії зі світом і з собою», бо дійсно подруги зуміли віднайти оту гармонію, яка допомагає їм самореалізовуватися, самовиразитися. І сьогодні вони своїми чудовими яскравими роботами дарують радість іншим – рідним, близьким, знайомим, а відтепер і відвідувачам музею.

Виставка відкрилася напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, тож не дивно, що на ній представлено також і багато ікон. За релігійними канонами ікона – це відтворення Первообразу, тобто образу Божого, який створив людину за своєю подобою. І якою б не була ікона – вишитою хрестиком, бісером, намальованою, вона не повинна бути прикрасою. Має стати Божим захистом – так вважають і самі майстрині, тому щедро дарують свої роботи рідним та друзям.

Дуже багато теплих і щирих слів пролунало того дня на адресу Людмили та Світлани. Роботи жінок напрочуд позитивні, як і самі їхні авторки, які дуже люблять життя, людей, природу, квіти, мають багато друзів і ніколи не втрачають оптимізму.

На виставку надала свою чудову роботу Марта Яківна Калінкіна, пенсіонерка, у минулому керівник гуртка ЦДЮТ.

Завітайте на виставку і ви теж отримаєте безліч позитивних емоцій!

Тетяна Ткачук, працівниця краєзнавчого музею.
Фото Михайла Супруна. 
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!