» » Голова Кіровоградської ОДА Андрій Райкович провів першу селекторну нараду з керівниками РДА та тергромад області

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Райкович провів першу селекторну нараду з керівниками РДА та тергромад області

 
Голова Кіровоградської ОДА – начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович сьогодні, 8 березня, провів першу селекторну нараду з керівниками РДА та очільниками територіальних громад області.  

 
Під час наради очільник облдержадміністрації наголосив на важливості постійної комунікації з головами районів і керівниками територіальних громад та озвучив нагальні завдання у період воєнного стану.  
 
«Сподіваюся на повне порозуміння та вашу підтримку, що всі ми разом виконаємо надзвичайно важливі завдання, які стоять перед областю, кожною громадою, районами та державою загалом. Це завдання – перемогти агресію, підтримати армію, створити правильні умови для роботи народно-господарського комплексу в умовах воєнного стану та на майбутнє. Ви люди досвідчені, і  ми дуже сподіваємося на те, що у нас буде команда однодумців, і я, як очільник області буду всіляко цьому сприяти. Ми працюємо на результат, але для того, щоб його досягнути, необхідні не одноосібні рішення, а загальна підтримка. Комунікаторами наших стосунків з громадами є голова обласної ради Сергій Шульга та заступники голови ОДА, тож прошу підтримувати з ними зв'язок. На щастя, на Кіровоградщині не ведуться бойові дії, втім правопорядок та боротьба  з можливими правопорушеннями покладається на керівника обласного управління Національної поліції Романа Козьякова. Ми будемо робити все, щоб організувати процес роботи правильно і максимально виконані поставлені перед нами завдання. Я хочу, щоб були ділові комунікації з керівниками районів, головами районних адміністрацій, прошу з порозумінням ставитися до лідерів територіальних громад. Разом ми – сила. У разі потреби я постійно на зв’язку», - наголосив Андрій Райкович.  

 
Під час спілкування було заслухано очільників РДА та голів громад Кіровоградщини щодо поточної ситуації у кожному районі та населеному пункті області. Загалом ситуація на територіях є стабільною та відносно спокійною. Фактично кожен район приймає переселенців з регіонів, де ведуться активні бойові дії, на тимчасове проживання. Люди отримують гаряче харчування, можливість ночівлі та комфортного перебування в населених пунктах. 
 
Крім цього, Андрій Райкович обговорив з керівниками районів роботу блокпостів, заслухав інформацію щодо потреб у роботі керівників територій. Усі питання, які потребують негайного вирішення для забезпечення сталого функціонування громад на території області, вже опрацьовуються заступниками голови облдержадміністрації та її структурними підрозділами.

Пресслужба Кіровоградської ОДА 

[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)