» » Чергове політичне шоу наближається – 55 сесія міськради скликається

Чергове політичне шоу наближається – 55 сесія міськради скликається

Захід відбудеться 25 вересня у сесійній залі адмінбудинку. Початок о 10:00. Почнуть з депутатських запитів. Тож годину будемо слухати, як народні обранці вболівають за свій електорат. Посадовці, як завжди, відзвітують за те, що 95% запитів не виконано з поважних причин. А далі, здається, близько 70 проектів рішень доведеться розглядати. Чи впораються за 1 робочий день – питання риторичне.  

Спочатку у порядку денному – внесення змін до програм: цивільного захисту, благоустрою міста, енергоефективності, «безпечне місто», економічного і соціального розвитку. Далі фінуправління відзвітує про виконання бюджету у першому півріччі, запропонує внести зміни до бюджету 2018 року по чотирьом розпорядникам коштів (усього 6 проектів рішень). 

Вкотре спробують розглянути питання «Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Світловодськ» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» та  «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської міської ради. Час для прийняття цих рішень сплив. Світловодськ – єдине місто у Кіровоградській області, що не змогло ухвалити рішення, за допомогою якого мільйони гривень могли би надійти до міста з державного бюджету. 

Передбачаємо, що буде про що поговорити депутатам під час внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті. Стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2017 рік ну ніяк не вдається розглянути! Можливо, цього разу міська рада знайде консенсус, 2018-й закінчується!

Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодськ теж спробують затвердити. Встановленню ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста; ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста; ставок єдиного податку; транспортного податку на 2019 рік депутати повинні приділити особливу увагу. Чи буде результат – побачимо. 

40 питань врегулювання архітектурно-земельних відносин винесе на сесію управління економіки і розвитку міста. Зазвичай, такі питання попередньо ретельно розглядаються профільною депутатською комісією, тож шанс є – не зважаючи на велику їх кількість, з більшості будуть прийняті позитивні рішення. 

Організаційні питання завжди викликають великий інтерес у громади. Планується скасувати 3 рішення міськради. Вони стосуються використання символіки часів Великої Вітчизняної війни у святкові дні; договору оренди землі; скасування «свіжого» рішення виконавчого комітету про нові тарифи на перевезення пасажирів у маршрутках. 

[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!