» » Світловодська КДЮСШ до нового навчального року готова

Світловодська КДЮСШ до нового навчального року готова


Водночас із початком занять в школах стартував і спортивний сезон 2018/2019. До нового навчального року адміністрація Світловодської КДЮСШ №1 підготувалася ретельно, аби діти займалися у комфортних і зручних умовах.

Як нам повідомив директор КДЮСШ Василь Мороз, протягом літнього періоду було виконано чималий перелік справ для поліпшення матеріально-технічної бази закладу. Для цього використали спонсорські кошти та кошти від оренди спортивних приміщень КДЮСШ.   

Зокрема, пофарбовані зал боксу, спортивні зали (які ще й утеплили), роздягальні, туалети, міжсходові майданчики. Зроблено ремонт у кабінетах завуча та завгоспа, придбано офісні меблі, замінено двері у адміністратора. На другому поверсі у роздягальні змонтована підвісна стеля. Також проводилися зварювальні і столярні роботи, замінені щитові, старі автомати та старі дроти. Крім того, по всій будівлі встановлені відливи і капельники, що захищають стіни від вологи і попереджають їх руйнацію.

Власними силами працівники школи сплели сітки на футбольні ворота, а ще дві великі сітки розміром 11,2х5,6, захищатимуть стіни від ударів м’ячів та руйнування. Оскільки сітки зробили, а не купували, школа змогла зекономити 9 тисяч гривень.

За словами Василя Мороза, у лютому поточного року зробили заміну 22 ламп на більш економні. Замість старих ламп, які споживали 400 Вт, встановили економніші LED-лампи, які споживають 45 Вт, а виробляють 500 Вт, що дає можливість економити на електроенергії. 

Привабливого вигляду набула й прилегла територія школи. Поруч посадили квіти, кущі, встановили лавочки, контейнер для сміття, облаштували стоянку для велосипедів, а три великі тополі, що руйнували будівлю та могли бути небезпечними для перехожих і дітей, – спиляли.   

Але головне досягнення, яким пишається Василь Мороз, – це встановлення відеоспостереження у спорт школі. «Ми встановили 5 камер, монітор, відеореєстратор на 8 камер. Це дозволить нам зберегти територію, матеріальні засоби, запобігти крадіжкам і головне – зробити перебування дітей в нашій школі безпечним. Взагалі ми добре підготувалися до нового спортивного року. Зали облаштовані належним чином, тож діти будуть займатися спортом у теплих приміщеннях і хороших умовах. Сподіваємося, що наша матеріальна база буде розширюватися, адже з кожними роком до нас приходить все більше юних спортсменів. На сьогодні в школі навчається понад 500 дітей, ми б хотіли охопити 700 дітей, але для цього потрібні спортивні зали, яких не вистачає», - сказав директор школи. 

До речі, Світловодська КДЮСШ тепер має нову адресу – Бойка 2к, а ще для закладу розробили емблему та прапор, щоб школа мала своє обличчя на змаганнях усіх рівнів.  

Оскільки ми спілкувалися напередодні професійного свята – Дня фізичної культури і спорту, що відзначається кожної другої неділі вересня, Василь Мороз привітав тренерів, ветеранів та усіх причетних до спортивної галузі і додав: «Спортивний комплекс та спортивну школу ми називаємо одним словом – територія здоров’я. Ми раді всіх бачити і запрошуємо у наші зали для занять спортом!».

Тетяна Шаповалова,

Ігор Котляров (фото)

[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!