» » Увага! Конкурсний відбір кандидатів ддя вступу у виші ДСНС
Всі новини

Увага! Конкурсний відбір кандидатів ддя вступу у виші ДСНС


Світловодський МРВ У ДСНС у Кіровоградській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій за рахунок державних коштів.

Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків); Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля; Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Переваги вступу до наших вузів:

  • звільнення від проходження служби у Збройних силах України; гарантоване отримання роботи вже після 4-го курсу навчального закладу;

  • навчання у виші зараховується до військового стажу; 

  • можливість придбання житла за умов програми фінансового лізингу.  Наприклад, якщо молода родина з 3-х осіб: 27-річний чоловік-рятувальник з вислугою 7 років, його дружина та 3-річна дитина беруть двокімнатну квартиру в одному з обласних центрів. Рятувальнику вже компенсовано 10% платежу за стаж служби, плюс 5% за дитину. Таким чином, орієнтовний щомісячний платіж за житло буде до 2000 грн. За вислугу від 5 до 10 років щомісячний платіж зменшується на 10%, від 10 до 15 років - на 20%, від 15 років - на 30%. 

 До переваг також слід віднести стабільну заробітну плату від 12000 грн та щорічне отримання матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі заробітної плати. У разі перебування на лікарняному та відпустці - 100 % отримання заробітної платні. 

Для вступу необхідно подати сертифікат ЗНО з таких предметів: українська мова та література, математика. На базі навчального закладу складається іспит з фізичної підготовки. У конкурсному відборі беруть участь юнаки, віком від 17 до 25 років, які мають  повну загальну середню освіту та за станом здоров’я придатні до військової служби. 

Усім охочим взяти участь у конкурсному відборі необхідно терміново звернутися до Світловодського МРВ У ДСНС у Кіровоградській області або за телефонами: 2-06-85,  097 9132144.

Світловодський МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!