» » Делегація Представництва ЄС завітає до Світловодська
Всі новини

Делегація Представництва ЄС завітає до Світловодська


27 березня до Світловодська завітає делегація Представництва Європейського Союзу в Україні з метою проведення інформаційно-просвітницьких заходів у рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні». 

Як повідомляється на офіційному сайті представництва, у рамках заходів, які плануються у містах України, будуть проведені зустрічі з місцевими владами, відбудуться презентації та тренінги з питань грантових заявок та пошуку бізнес-партнерів у ЄС, а також брейн-ринги про Європейський Союз для молоді.

27 березня у Світловодському політехнічному коледжі об 11:30 розпочнеться гра «Eurosession» для активної молоді. Гра має на меті у розважальній формі підвищити рівень обізнаності молоді про Євросоюз, країни які входять до його складу, а також ознайомити присутніх з їх мистецькою та культурною спадщиною.

Цього ж дня, пізніше, о 14:30 для представників місцевої влади і неурядових організацій, підприємців, молоді, освітян та зацікавлених жителів міста буде проведена публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». Зустріч відбудеться у сесійній залі Світловодської міської ради,  на 3-му поверсіадмінбудинку. На ній презентують довгострокові програми та проекти, у яких можуть взяти участь й українці щонайменше до 2020 року, які стосуватимуться сфери освіти, культури та бізнесу, а також і особливих пропозицій для молоді. Гості також ознайомлять світловодців з інформаційними ресурсами Представництва ЄС в Україні.

«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
І знову переміг «Кристал»!
У світловодських боксерів нові перемоги!
Баскетбольний турнір «Весна 2019» у Світловодську
Боксер Максим Замишляєнко – бронзовий призер чемпіонату України
Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей
Мультiмедиа
У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!
Грандіозне свято влаштував завод залізобетонних виробів на честь 65-річчя підприємства
На День міста – масштабний фестиваль, концерт відомого джаз-бенду та несподіванка від нардепа Олеся Довгого!
Пам’ятнику «Борцям за Волю та Незалежність Україні» бути!
День Перемоги у Світловодську ознаменувався лише мітингом