» » Сергій Савич про оновлене неврологічне відділення і не тільки

Сергій Савич про оновлене неврологічне відділення і не тільки

Хороші новини від Світловодської ЦРЛ! Завершено ремонт приміщення на четвертому поверсі хірургічного корпусу за адресою: Героїв України, 110; тут почало працювати неврологічне відділення; є «інсультний» пакет від НСЗУ. 

Про усе це розповідає в.о. головного лікаря КНП «Світловодська ЦРЛ» Сергій Савич:


«Ми продовжуємо оптимізувати роботу лікарні. Перевели у хірургічний корпус неврологічне відділення, яке тіснилося на третьому поверсі терапевтичного. Поясню чому. У хірургічному корпусі знаходиться комп’ютерний томограф – головний прилад для діагностики хворих на інсульт у перші 24 години. За допомогою томографа, без зволікань,  можна встановити,  який саме інсульт стався і визначитися з методом лікування. Тут же знаходиться реанімаційне відділення на 6 ліжок, думаю, збільшимо його до 12. Неврологічне відділення зможе прийняти 27 пацієнтів та 10-12 «інсультних». 

Перед тим, як переводити неврологічне відділення в нове приміщення, зробили косметичний ремонт за власні кошти лікарні. Якістю роботи я задоволений. 

Вже сьогодні відбувається прийом хворих зі Світловодської громади до стаціонару та реанімації. Тут будемо лікувати також жителів Онуфріївської та Великоандрусівської громад, ведемо перемовини щодо обслуговування жителів міста Чигирина Черкаської області. 

Усі ці зміни пов'язані з підписанням довгоочікуваного «інсультного» пакету від НСЗУ. Нагадаю, що саме від наявності пакетів і залежить фінансування лікарні, але під час воєнного стану отримання їх було «заморожено», тож наша команда зробила неможливе, попередньо виконавши усі умови НСЗУ. Вітаю колег з маленькою перемогою!»

"СВ"

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!