» » ЗНО 2019. Які предмети будуть здавати абітурієнти у Світловодську?
Всі новини

ЗНО 2019. Які предмети будуть здавати абітурієнти у Світловодську?


Від 21 травня в українських абітурієнтів починається гаряча пора, коли перед ними постає відповідальне і непросте завдання – успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. В залежності від зареєстрованих учасників і обраних ними предметів визначалися пункти проведення іспитів. Кілька предметів абітурієнти нашого міста, Світловодського та Онуфріївського районів будуть здавати у Світловодську.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти основна сесія здачі ЗНО розпочалася 21 травня іспитом з математики.

«Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6червня, з географії – 11 червня, 13 червня – тестування з хімії», – зазначено на офіційному сайті центру.

Головний спеціаліст управління освіти Сергій Добролевський розповів нашому виданню, що абітурієнти Світловодська, Світловодського та Онуфріївського районів мають змогу пройти тестування з української мови та історії України безпосередньо у Світловодську. Пунктами проведення визначено спеціалізовані школи № 3 та № 7. До того ж, тим, хто обрав тестування з точних наук, доведеться їхати до сусідньої Олександрії та обласного центру. Зокрема, у Кропивницькому наші абітурієнти будуть здавати фізику та хімію, а усі інші предмети – в Олександрії.

Автор: Яна Боровська

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Спорт наповнює життя новим змістом!
З Іспанії – з перемогами!
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
Мультiмедиа
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста