» » ЗНО 2019. Які предмети будуть здавати абітурієнти у Світловодську?
Всі новини

ЗНО 2019. Які предмети будуть здавати абітурієнти у Світловодську?


Від 21 травня в українських абітурієнтів починається гаряча пора, коли перед ними постає відповідальне і непросте завдання – успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. В залежності від зареєстрованих учасників і обраних ними предметів визначалися пункти проведення іспитів. Кілька предметів абітурієнти нашого міста, Світловодського та Онуфріївського районів будуть здавати у Світловодську.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти основна сесія здачі ЗНО розпочалася 21 травня іспитом з математики.

«Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6червня, з географії – 11 червня, 13 червня – тестування з хімії», – зазначено на офіційному сайті центру.

Головний спеціаліст управління освіти Сергій Добролевський розповів нашому виданню, що абітурієнти Світловодська, Світловодського та Онуфріївського районів мають змогу пройти тестування з української мови та історії України безпосередньо у Світловодську. Пунктами проведення визначено спеціалізовані школи № 3 та № 7. До того ж, тим, хто обрав тестування з точних наук, доведеться їхати до сусідньої Олександрії та обласного центру. Зокрема, у Кропивницькому наші абітурієнти будуть здавати фізику та хімію, а усі інші предмети – в Олександрії.

Автор: Яна Боровська

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
І знову переміг «Кристал»!
У світловодських боксерів нові перемоги!
Баскетбольний турнір «Весна 2019» у Світловодську
Боксер Максим Замишляєнко – бронзовий призер чемпіонату України
Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей
Мультiмедиа
У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!
Грандіозне свято влаштував завод залізобетонних виробів на честь 65-річчя підприємства
На День міста – масштабний фестиваль, концерт відомого джаз-бенду та несподіванка від нардепа Олеся Довгого!
Пам’ятнику «Борцям за Волю та Незалежність Україні» бути!
День Перемоги у Світловодську ознаменувався лише мітингом