» » Переможця «Громадського бюджету 2019» визначено!

Переможця «Громадського бюджету 2019» визначено!


З 19 квітня до 20 травня тривало голосування щодо визначення кращого проекту, який буде реалізований коштом «Громадського бюджету 2019». Жителі Світловодська мали обрати кращий, на їхній погляд, варіант з-поміж трьох запропонованих. У середу, 22 травня, під час засідання Координаційної ради її члени порахували кількість голосів та визначили переможця.

Нагадаємо, цьогорічний «Громадський бюджет» склав 148 тис.грн. Із чотирьох поданих до участі було допущено лише три проекти. За перемогу змагалися такі ідеї: «Реконструкція парку Новікова (Комсомольський)», «Спортивно-розважальний комплекс для дітей» та «Розчищення і благоустрій паркової зони по вулиці Приморській від «Вічного вогню» до вулиці Єгорова».
 
Голосування за подані проекти тривало на сайті міської ради у спеціальному розділі та у бібліотеках міста. Як не дивно, але у даному випадку інтернет-портал не зіграв значної ролі у голосуванні, бо ж усього зареєструвався і віддав свій голос лише 51 житель Світловодська. У бібліотеках міста віддали свої вподобання проектам 386 осіб. Після перевірки та підрахунків бюлетенів визначився проект-переможець, який буде реалізований за кошт «Громадського бюджету». Найбільшу кількість голосів набрав проект «Спортивно-розважальний комплекс для дітей», автором якого є Яна Самохіна. Комплекс планують розмістити у парку культури і відпочинку ім.Т.Шевченка. Цей проект набрав максимальну кількість голосів – 289 із загальних 437. Як зазначено на сайті міської ради, його реалізація має розпочатися вже з 1 червня.
[img]

[/img]

Автор: Яна Боровська

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…
Про що розповіла Любомира Мандзій?