» » Держава не турбується про свою власність у Світловодську, а місту байдуже?

Держава не турбується про свою власність у Світловодську, а місту байдуже?


Як ви думаєте, де знаходяться ці розвалини? Відповідь вас має приголомшити –  у центрі міста Світловодська на вулиці Героїв України, 78. 

Це колишній цех, а потім Будинок техніки колись славетного Заводу чистих металів. Потім Укрінбанк, банкрут. Тепер – це об’єкт державної власності, який за територіальною ознакою перебуває у сфері управління Регіонального відділення Фонду по Кіровоградській області, обліковується на балансі ТОВ «СКТБ «Калькулятор» відповідно до договору безоплатного зберігання від 26.04.2017 р. № 24/35, укладеного між Регіональним відділенням та зазначеними суб’єктом господарювання. Тобто зберігається понад 2 роки. 

Побувавши на території, можна переконатися, що збереженням, як таким, ніхто не займається. Скло у вікнах вибито, двері, переважно відчинені, діти розважаються на даху, як і на інших кинутих напризволяще об’єктах колишньої інфраструктури міста. Не зважаючи на те, що ворота зачиняються на замок, любителів подібних розваг це не зупиняє. 

Відомі міські підприємці Сергій Ачкасов та  Анатолій Фаєрман поділилися з нашим виданням своїм листуванням з міською владою з приводу відсутності заходів щодо збереження будівлі. 18 квітня цього року їм надійшли листи за підписом міського голови Валентина Козярчука, у якому   повідомляється, що виконком Світловодської міської ради дане питання розглянув. Посадовець пише, що 10 квітня минулого року заступник голови Фонду держмайна України Юрій Нікітін повідомив, що наразі проводиться робота по реєстрації права власності на зазначений об’єкт державної власності, після чого буде ініційовано питання про включення даного об’єкту до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації. 

Питання щодо передачі будівлі до комунальної власності громади міста Світловодська наразі не розглядається. 
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…
Про що розповіла Любомира Мандзій?