» » У Світловодську існує лише один пляж і той не готовий до сезону 2019!
Всі новини

У Світловодську існує лише один пляж і той не готовий до сезону 2019!


На якому березі можна відпочивати жителям міста та   селища Власівки цього літа, а від яких місць треба триматися подалі — розповідає Тетяна Кривошея — начальник Світловодського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

— Літній сезон розпочато і жарка погода вже кличе нас до відпочинку на воді. І, здавалося б, що нам може завадити насолодитися водними процедурами? І вода поруч, і пора цвітіння водосховища ще не настала. Але чи можна вважати такий відпочинок наразі безпечним?

На сьогодні єдиним офіційним місцем для купання залишається міський пляж на озері Довгому.  Станом на 30 травня 2019 року він не готовий до прийому відпочиваючих - залишаються не вирішеними питання медичного обслуговування та рятувальної станції, проведення очищення акваторії та території пляжу, організації збору та вивезення сміття, лабораторного дослідження води та піску. 

Пляжі в районі Андрушчиного Яру та смт. Власівки все ще мають статус несанкціонованих місць для купання, а отже — не мають власників або балансоутримувачів та, відповідно, фінансування на проведення заходів щодо належного облаштування та експлуатації. Вони не мають необхідного обладнання (туалетів, перевдягалень, тіньових навісів тощо), на них не проводиться очищення та водолазне обстеження акваторії, прибирання території та заміна піску, лабораторне дослідження води та піску. Тому назвати ці місця відпочинку безпечними ніяк не можна. 

Враховуючи стан підготовки місць відпочинку на воді міста та смт. Власівки, а також відсутність даних про якість води та піску з них, Держпродспоживслужба рекомендує містянам та гостям міста взяти цю інформацію до уваги та не забувати про необхідність дотримання  заходів профілактики інфекційних захворювань, у тому числі — правил особистої гігієни при відвідуванні пляжів. 

Про стан готовності пляжів до сезону та якість води в них Світловодське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області буде повідомляти додатково.
«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Оля-Ля» Івана Юхименка та «Амазонка» Дмитра Тарасенка – переможці ювілейних перегонів на честь воїнів АТО
Наталія Сєрая мріє створити команду з тріатлону у Світловодську!
З Всеукраїнських змагань – з перемогою
Мультiмедиа
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста
«Оля-Ля» Івана Юхименка та «Амазонка» Дмитра Тарасенка – переможці ювілейних перегонів на честь воїнів АТО
«Ми віримо в майбутнє України!» – лунало на міському заході у День Конституції