» » Бокс: троє світловодців вибороли золото

Бокс: троє світловодців вибороли золото

28-29 вересня у Кременчуці відбувся відкритий чемпіонат з боксу, присвячений Дню заснування міста та Дня визволення. У змаганнях взяли участь команди з Кременчука, Комсомольська, Олександрії, Глобиного та Світловодська. Наше місто представляли троє вихованців КДЮСШ №1.

Тренер з боксу Світловодської спортивної школи Олександр Дорошенко нам повідомив, що усі його вихованці вдало виступили на турнірі, виборовши перше місце у своїх вагових та вікових категоріях. Отже, золото здобули Артем Пастушенко 2008 р. н. (у вазі 30 кг); Дмитро Селевко 2004 р.н. (50 кг); Дмитро Мусенко 2003 р.н. 48 кг.

«Селевко та Мусенко у фіналі зустрілися з призерами чемпіонату України (представниками Полтавської області) і впевнено отримали перемогу», - розповів О. Дорошенко. Вітаємо переможців!

Автор: Тетяна Шаповалова