» » Від імені бійців низький уклін всім, хто долучився до доброї справи!

Від імені бійців низький уклін всім, хто долучився до доброї справи!Невгамовний волонтер Юрій Сичов звітуєЩойно повернувся з поїздки зі
Сходу і вже мчить на Захід за машиною для наших захисників

Усім моє вітання! Шановні друзі, часу було обмаль під час чергової поїздки на Донеччину. І до поїздки, і після поїздки... Сьогодні вранці повернувся і вже вдень їду потягом на Західний кордон за автівкою для бійців. От і є можливість трохи пописати.

По-перше, подяки за такі крупненьки покупки для бійців ЗСУ, як Starlinkвід Антон Сычёв (для 79-ї бригади), дрон Фантом3 від Дмитрий Кодак, Денис Спільник та їхніх друзів з Ізраїлю для бійців окремого 69-го батальйону, бензопила та лопати від родини Зина Кабанник , тепловізор на зібрані кошти від Виталий Гарберта Ирина Гарбер-Шпилевая, Ірина Мелентеєва, Євгенія та Ілля Раскіни, ну і як же без MarkSalabutin , генератор від FilipGoncharov (для 56-ї бригади).

Також долучилися до потужної фінансової допомоги Лариса Солодова, староста с.Іваново Іван Середа та Калантаївська громада.
Систематично здійснюють потужну фінансову підтримку Анна Нагибина, Сергій Романюк, Ігор Андрусенко,Наталия Кривченко, Олег "Китаець" та інші.

Дякую за постійну гуманітарну допомогу міському голові Андрей Малицкий, помічниці депутата Олеся Довгого Анна ТрубаченкоМакс Дмитриев , БФ "Милосердя" Наталія Бут, директору міської типографії Віталій Сафошин, Анна Дзугань, директору бази відпочинку  "Волна" Дмитрий Криворог та його колективу, Сергій Романюк. І, звісно,велика подяка Калантаївським "цеховикам" за смачну тушонку і всілякі смаколики !

Також дякую за матеріальну допомогу депутату обласної ради Олег Медяник, за чудотворну буржуйку для обігріву бійців Денису Верлан, за смачні приправи та гарячий шоколад бійці вдячні Николай Аристаров.

Зрозуміло, що декого не назвав, бо проміжок часу на підготовку був досить тривалий у зв'язку з обставинами на Східному фронті, але від імені наших бійців низький уклін всім, хто долучився до цієї доброї справи.

І, як завжди, не забуваємо залучати до допомоги бійцям ЗСУ своїх знайомих. Допомоги у будь - якому вигляді.

Карта Монобанку 
5375414115929829 (Сичов Юрій)


Разом до Перемоги !
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!