» » Пишаємося тим, що "Вечірку" читають на фронті!

Пишаємося тим, що "Вечірку" читають на фронті!

Не тільки автомобіль Chevrolet Impala, кошти на придбання якого зібрали працівники культури міста, особисто доставив до підрозділу окремої саперної роти 46-ої бригади Збройних сил України волонтер Юрій Сичов, а й черговий випуск газети "Світловодськ вечірній". Пишаємося тим, що з нашою допомогою світловодські новини читають на фронті! 

Ми звернули увагу саме на цю інформацію, адже на фото побачили героїв матеріалу з минулого номеру «Вечірки» Любов Білоног та її сина В’ячеслава. Юрій повідомив, що автомобіль було передано нашому земляку В’ячеславу Беляніну та його побратимам. Користуючись нагодою, участь у передачі автівки взяла мати В’ячеслава — Любов. Чудова нагода побачитися з сином! А нам приємно, що «Світловодськ вечірній» читають на фронті. Дякуємо Юрію Сичову за доставку!
Ми з’ясували у Антона Сичова, що це вже четверте авто, яке було знайдено, придбане, підготовлене та передане на потреби Збройних сил України. Кілька автомобілів з фронту наразі ремонтуються і через деякий час повернуться до наших захисників. 

"Велика подяка усім, хто допомагав! Окрема подяка директорці міського Палацу культури Ларисі Ляшенко та її колективу за організацію та випічку для наших бійців, вони були дуже раді та вдячні вам!», — каже Юрій Сичов. — Велика подяка усім, хто фінансово підтримує такі проєкти, адже це завжди великі витрати на пошуки техніки, паливно-мастильні матеріали, доведення техніки до відповідних умов тощо. Роботи з підготовки автомобіля для фронту на волонтерських засадах виконали Сергій Бойко, Роман Дробаха, Олексій Ситюк та Антон Сичов. Документальний супровід забезпечила Наталія Бут (БФ "Милосердя")». 


Нагадаємо, до збору коштів на придбання цього авто долучилися всі заклади культури громади. Вони зібрали понад 40 тисяч гривень. Вдалося їм це зробити шляхом проведення низки благодійних заходів. 


 
 
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!