» » Люди, ви маєте право жити не гірше, ніж пан мер та інші чиновники!

Люди, ви маєте право жити не гірше, ніж пан мер та інші чиновники!


Доброго дня всім! Багато хто просив надати коментар стосовно нашої боротьби з місцевою владою, а саме міським головою Валентином Козярчуком та СП ТОВ «Світловодськпобут». Я не погоджувалась обговорювати наші дії та плани на майбутнє у цій сфері, бо не хотіла, щоб у черговий раз на нас виливали купу бруду. Проте, судячи з останніх подій, бруду ллється ще більше, адже необізнані люди схильні «додумувати» те, чого не знають! 

Хочеться поставити усіх до відома, що ми у жовтні 2018 року звернулися до нашого мера Козярчука за допомого у вирішенні питання стосовно індивідуального опалення тому, що саме з  дозволу виконкому міськради ми від’єднали свої помешкання від централізованого опалення (ЦО) та встановили індивідуальне (ІСО). На своє звернення ми отримали кілька відповідей, кожного разу різних за змістом. Перша була дуже гарна: «Не платіть та й усе!», інші такі: «Ви платіть, бо у вас є договір з тепломережею, а ті, хто договору не має, не платіть», «Не мали права відключатися», «Ви просите дозвіл, ми даємо», «У нас гарний опалювальний сезон», «Підключайте все назад, ви незаконно відключилися», «Ваш дозвіл, як гра в казино, ніколи не знаєш, коли виграєш» і моя улюблена –  «Читайте Біблію!» та безліч інших… 

Отже наш міський голова і не збирався відстоювати інтереси громади, якій належить 50% СП ТОВ «Світловодськпобут», хоча саме йому доручено представляти наші з вами інтереси на цьому підприємстві. Оскільки у нашого мера немає проблем ні з опаленням, ні з людьми, які відключили свої оселі від ЦО на підставі дозволів на відключення, виданих з порушенням закону, то наші інтереси в судах він також не відстоював, чим надав можливість підприємству затягнути людей до судової тяганини, яка триває роками. 

Скажу вам відверто, такого бруду я ще не бачила – як  намагаються втопити у лайні людей, котрі просто хочуть вирішити проблему з опаленням, яка, до речі, саме через  помилку державного органу принесла нам купу проблем, що доведено у судовому порядку третьої інстанції. Ми намагаємося достукатися до органів влади, місцевої, обласної, дійшли вже і до самого Президента України.  

У липні група активних людей виїжджала до Києва, стояли під адміністрацією Президента, як жебраки благали про допомогу в узаконенні відключення від централізованого опалення та спасіння нашого міста, у якому, крім нашої, ще є багато проблем. На жаль, мене з людьми не було, я дуже про це шкодую і водночас пишаюся тим, що у нашому місті є сотня людей, яка не зважаючи на критику «диванних» експертів, не зважаючи ні на що, впевнено йде до своєї мети! Я горджуся тим, що наш Світловодськ має таких людей, значить має шанс  змінити наше життя на краще. Дуже хочеться, щоб і решта  людей не мовчала, тихо сидячи у своїх оселях в очікуванні змін,  а діяла! 

Нам завжди говорили, що у нашій громаді все для людей! Але ви ж бачите, що для людей у нашому місті тільки балачки і більше нічого! Ми сплачуємо податки кожного місяця, і не маємо навіть тротуарів у місті. Подивіться на що використовуються ваші гроші? Те що потрібно для людей, руйнується і якщо й робиться то через ….  

Отже ми ходимо, пишемо і будемо надалі все це робити тільки через те, що хочемо врятувати місто і жити у Світловодську, а не виїжджати з нього. Хочемо жити у гідних умовах, про що говориться в Конституції України, маємо на це право. Не хочеться сидіти в морози без опалення, і сплачувати за тепло, якість і вартість якого викликає обурення. Люди, ви маєте право жити не гірше за наших посадових осіб, які встановили собі ІСО, ви також самодостатні люди, а не тільки наш пан мер!

Останнім часом я вислуховую від людей, що мене хтось попросив виступати проти мера, навіть заплатив.  Хочу спростувати всі чутки, які стосуються мене особисто, та людей, які разом зі мною хочуть відшукати правду та вирішити нашу спільну проблему. Ніхто ні мене, ні інших активістів не фінансує, не платить нам за наші акції, чи виступи, це все нісенітниця! Щоб заплямувати мою репутацію, поважні люди розносять плітки, але вони не врахували одного, що ми всі поріднилися і діємо як справжня команда. Усі наші дії узгоджуються нами всіма і ніхто не робить нічого  самотужки. 

Хочу також окремо сказати кілька слів про звинувачення, які ми чули від мера, про торгівлю місцями у списку «індивідуальників», а від секретаря міськради Юрія Сапянова про те, що люди здають гроші нам, активістам, і це нам дуже вигідно.  Насправді люди дійсно «скидалися» грошима, але не активістам, а на фінансування документів, які замовляли юристам, на виготовлення плакатів, поїздки тощо. До речі, остання поїздка до Києва також фінансувалася учасниками акції особисто. 

Уся вигода активістів полягає у тому, що ми маємо купу питань які потрібно вирішувати, коли треба ми кидаємо усі свої справи і йдемо то на сесію, то їдемо о 3-й ночі до Києва, то до Кропивницького.  Кожного разу замислюємося – а  навіщо це нам?  Відповідь очевидна –  а хто крім нас? Ми ж остання  надія людей, які прагнуть вирішити питання по закону! Адже жоден закон України не забороняє індивідуальне опалення і немає жодного ЗУ про примусові послуги. Ми маємо право вибирати, ми маємо право на гідне життя! Пам’ятайте це, будь ласка, дійте і, можливо,  і ми у своєму маленькому та колись квітучому місті заживемо гідно! 

Всім гарного настрою та позитивних емоцій!

Інна Московченко, житель міста
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)