» » Дякую всій нашій патріотичній, потужній команді за допомогу ЗСУ!

Дякую всій нашій патріотичній, потужній команді за допомогу ЗСУ!


Ми з Юрієм Лядовим повернулися з чергової поїздки. Все доставили і передали. Спочатку ледве не плакала - ніхто не виходив на зв'язок, а потім раділа крізь сльози. Наші воїни - справжні герої! Щось там нахімічили вночі, за ними не вгнатися. 

Золоті наші хлопчики, гоніть цю мерзоту з нашої землі! Від новин аж розпирає, але ця інформація ще закрита. Раділи нашим потужним "виходам", хеві-метал відпочиває!

Я обіцяла перед від'їздом подякувати, патріотичній  всій нашій потужній команді за допомогу ЗСУ. Люди, ви дійсно неймовірні. Дякую вам до неба від наших котиків, тільки так, тільки разом ми здолаємо цю нечисть!

Щиро дякую всім, хто відгукнувся на пост про буржуйки: Александр Михайлык привезли 3 буржуйки і 2 ящика медицини з Олександрії. Олександр Ода - буржуйка, 2 мангали, 2 розкладні ліжка; Lisa Donets - буржуйка; Сергій Бурлака - буржуйка з трубами і 3 мішки з пелетами; Юрій Вербовий - буржуйка. 

Закупили в "ЕКО БУД" 200 м плівки ,100 м утеплювача і труби на 8 буржуйок. Щиро дякую Владимир Ярмак за постійні знижки! Дмитрий Грицеенко, за оперативність і майстерність!

Вика Маркусь , кожної п'ятниці безліч готової продукції - копченості, ковбаси, кров'янка, плов, пампушки, хліб і 1181 грн добровільних пожертв від покупців. 

Світлана Буйлук з Великоскельовськими господинями зі Світловодської громади - ви завжди на висоті ! Дякую вам і всім, хто вам допомагає і сприяє - Сергій Могильний, Раїса Швець, Андрей Малицкий!

Колектив Григорівського дитячого садочку "Ромашка" Великоандрусівської громади завжди поряд і тішить наших захисників запашною випічкою. Надія Невкрита - респект! 

До нас знову приєдналися Наталія Пруднікова і Подорожненські бджілки і, як завжди, всього так багато і дуже смачно (все було своєчасно і в темі - відерця з пловом, кашею, вареники відразу на нуль). Дякую! 

Вера Фетисова і "Шалені бджілки", я вас обожнюю! Щоп'ятниці сила силенна млинців, курятини (все завакуумоване), енергетичні батончики. З кав'ярні "Ласкава" Вірочка передала ліки та теплі речі. До речі бусоль вже в арті, хлопці дуже вдячні!

Дякую, Elena Dzyunik, Александр Дзюник, Олег МедяникRuslan Choban і Наталя Драна, Тетяна Карпенко, Антоніна Ткач, Светлана Галицкая, Olga Yeskova, Александра Романец, Олександр Хрієнко, Вячеслав Стригун, Денис Давидов, Ольга Гільдебрандт, Тетяна Глущук, Регіна Найберг, Oleksandr Tkachenko, Світлана Бодюл, Тетяна Голінько. 

Щиро дякую Олесю Довгому https://www.facebook.com/olesdovgiy і його помічниці Анна Трубаченко за постійну допомогу - цього разу величезний ящик шкарпеток і вітаміни, засоби гігієни. 

Макс Дмитриев, Tatiana Zaremba, Александр Ухналь, ви завжди приходите вчасно - 6 ящиків тушонки, сонячна панель, ліки, 6 костюмів-дощовиків, смаколики. Дякую!

Олена Піловець, рідна, дякую за цілий мішок " піджопників"! Хлопці кажуть, що сідати шкода, хоч на стіну вішай. 

Моя рідна, золота малеча, ліцеїсти з "Перспективи", Лінгвіста"#3 і ім.В.Бойка#2, безмежно вам вдячна! 

Всім, всім, хто поряд з 2014 і хто приєднався з 24 лютого, низький уклін за допомогу нашій армії! Долучайтеся до нас! Все буде Україна!

Дарія Ільїна, 
голова ГО «Іволга», волонтерка

[img]























[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!