» » «Козярчук зрадив інтереси громади!» – вважає Анатолій Кучугурний
Всі новини

«Козярчук зрадив інтереси громади!» – вважає Анатолій Кучугурний


Перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко 14 серпня прибув до Світловодська і в депутатській кімнаті адмінбудинку провів нараду з керівниками управлінь міської ради, відділів виконкому, комунальних підприємств та державних служб. Розглядали питання підготовки до опалювального сезону 2019 – 2020 року і скандал, який виник з виходом міської ради з числа засновників СП ТОВ «Світловодськпобут».

Обурений діями міського голови Валентина Козярчука щодо підписання протоколу зборів, на яких саме і розглядалося це питання, Анатолій Кучугурний, депутат міської ради зайшов до редакції, щоб прокоментувати подію нашому виданню:

«Щодо підготовки до наступного опалювального сезону, гендиректор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський заявив на нараді про майже повну готовність до початку опалювального сезону. Залишилося, начебто,  7% невиконаних робіт. Думаю, можливо, пора подаватися до державної нагороди за такий успіх?  У той же час він розповідає про 26 поривів теплотрас. Так, сьогодні надворі плюс 30, а коли буде  мінус 20, поривів буде значно більше! А як почнуть проводити гідравлічні випробовування, старі іржаві труби полопаються… За цим процесом ми щороку спостерігаємо...

Під час наради Сергій Коваленко запропонував не втручатися у роботу правоохоронних органів, які займаються справою незаконної перереєстрації СП ТОВ «Світловодськпобут». Згоден, що саме поліція наразі повинна сказати своє слово. Але мене обурює те, що одним розчерком пера Валентин Козярчук віддав 50% майна, що належить громади міста, Олександру Яременку! Він не мав жодного права на такі дії, і громада повинна про це знати!

У 2016 році ми дійсно на вимогу мешканців міста, незадоволених якістю послуг, що надавало і продовжує надавати СП ТОВ «Світловодськпобут», ухвалили кілька рішень, у тому числі і про вихід зі складу СП. Але ніяких процедур після цього не було зроблено – не оцінено майно, не виділена частка міської ради, не було складено акт приймання-передачі майна. І раптом сталася така зрада у цьому році! І зробив це той, що вже чотири роки називає себе захисником інтересів громади міста і найнятим менеджером!»Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!