» » Третя автомашина від Палацу культури вже на фронті!

Третя автомашина від Палацу культури вже на фронті!


«Майже два місяці писалася історія придбання авто для мобільного та безпечного виконання бойових завдань жителями Світловодська Юрієм та Валентином, у складі 80-ої Львівської окремої десантно штурмової бригади», – так починає свою розповідь про добру справу директорка міського Палацу культури Лариса Ляшенко.  
 
Дякуючи кожному, хто зробив благодійні внески, кошти зібрані, машина придбана і 12 листопада передана нашим захисникам. 

Далі Лариса Ляшенко пояснює, що автомашини дуже потрібні нашим захисникам, але збирати кошти на їх придбання, непросто. Треба кожному, хто хоче допомогти, залучати до добрих справ друзів, сусідів, родичів. Саме так вчинили наші захисники, яким була дуже потрібна машина. Хлопці розпочали збір з родичів, друзів, знайомих… 

За 18 днів на банківську карту, вказану захисниками, надійшло 83994,96 грн підтримки, зокрема, 1000 грн на авто передала Галина Володимирівна, 1400 грн перерахували волонтери, які плетуть маскувальні сітки в холі Палацу культури, 2000 грн передали з Власівки та 29878 грн зібрали на благодійних заходах творчі колективи Палацу культури. Разом зібрали 118273 грн, – продовжує розповідь Лариса Ляшенко. –  22 вересня передали першу частину зібраних коштів, а 3 жовтня   –   другу частину дружині одного з захисників. Машина була придбана в Європі, довелося чекати дозволу на перетин кордону, бо хлопці оформили її на підрозділ. Друзі Валентина та Юрія перегнали авто, перефарбували та підготували її для служіння на передовій, але знову довелося чекати моменту передачі авто, бо хлопці були на завданні там, куди волонтерам не дістатися…»  –   розповідає Лариса Ляшенко. 

Директорка МПК висловлює вдячність компанії УТГ за безкоштовно наданий високоякісний гаджет "Екофло" та сонячну панель, які дозволять нашим захисникам заряджати електронні прилади у польових умовах. Окремий респект   –  Юрію Сичову. Це вже вже третя автівка від закладу культури Світловодської міської ради, яку волонтер переганяє на передову.

–  Дякую кожному хто робив внески! Маю надію, що «Опель» послужить Юрію та Валентину, як бойовий побратим, а хлопці будуть дбати та берегти зелененький красень, –  завершує історію Лариса Ляшенко. 


 «СВ»
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!