» » Другий фестиваль жіночності «Я най…» відбувся у Світловодську

Другий фестиваль жіночності «Я най…» відбувся у Світловодську

У неділю, 15 вересня, учасниці II фестивалю «Я най…» мали можливість відчути себе найгарнішими, наймудрішими та найвпевненішими у собі! І все  це завдяки непосидючім дівчатам – Юлії Іоненко та Ксенії Бондаренко! Адже їхня мета – розбудити наше місто, показати його красу та цінність не тільки гостям, а й жителям Світловодська.
«Цього разу одним із завдань фестивалю було познайомити учасниць з цікавими особистостями нашого міста. Від  самого початку хотілося, щоб фестиваль став майданчиком, на якому місцеві спікери можуть ділитися надбаними знаннями та досвідом. До речі, якщо хтось має бажання стати спікером наступного фестивалю, звертайтеся за телефоном: 067-754-85-92!» – поділилася Юлія Іоненко.

Розпочала фестиваль організаторка та нумеролог – Юлія Іоненко. Тема її виступу зацікавила усіх присутніх. Нумерологія, як наука, лише набирає обертів у нашому регіоні. Ведична нумерологія не є надто складною для вивчення, потрібно лише бажання розібратися, які планети мають вплив на людину. Присутні з захопленням слухали про таємниці та значення їхнього дня народження. Юля розповіла про 9 планет ведичної нумерології. Всі старанно записували, щоб надалі розшифровувати не тільки свої дати, а й близьких людей.

Занотовували і за другим спікером.  Микола Швець, успішний підприємець зі Світловодська, ділився темою, яка близька йому самому – «Структура успішної людини». З цього приводу Виникла  жвава дискусія. Учасниці мали своє бачення, Микола майстерно направляв думки влучними питаннями та невимушено створював атмосферу жвавого та плідного «мозкового штурму» своєї теми. В активному обговоренні пролетіла майже година, і як результат, народився образ успішної жінки! Кожна учасниця отримала власний образ, що підходить саме їй. Сподіваємося, що незабаром у нашому місті з’являться нові імена бізнес-леді.
 
Наступний спікер –  Яна Подопригора, астролог, її впевнено можна назвати цікавою особистістю. Незважаючи на юний вік, Яна вразила присутніх своїми знаннями у  сфері астрології. Розвіяла купу міфів та пояснила суть. Ця наука дуже складна, але Яна може розповісти про вас найпотаємніше! Учасниці знову подивилися на себе під новим кутом, під призмою зірок, планет та знаків зодіаку. Кожна відчула себе трішечки астрологом, бо під керівництвом Яни, будували натальну карту, та вивчали розташування зірок, саме по своїй даті народження.
 
Завершився фестиваль феєрично! Виступали яскраві спікери з Кременчука  – Анна Коваленко та Інна Бутенко. Їхня тема була глибокою, а для когось навіть болючою. Дівчата вели бесіду про жіночність. Про те, яка є жінка насправді. Які в неї сильні та слабкі сторони. Яку роль займає жінка в родини, та що відбувається, коли ролі міняються місцями. Цікавою частиною виступу дівчат була гра у метафоричні карти. Кожна учасниця залишилася під враженням від дії метафоричних карт. За допомогою цього психологічного інструмента можна дізнатися, що в цю хвилину відчуває наша підсвідомість. Багато з дівчат знайшли відповіді на питання, які їх хвилювали. А на прощання, кожна з дівчат отримала послання від янгола-охоронця. Що саме було в цих посланнях, дівчата не ділилися, там було багато особистого, але після фестивалю стало зрозуміло, що багато з учасників фестивалю почали будувати плани  самореалізації у майбутньому.

Була ще одна родзинка фестивалю – розіграш подарунків від спонсорів заходу. Їх було чимало, тож чи не кожна дівчина пішла додому,  наповнена не тільки новими знаннями, а й приємними подарунками. Серед них були 3 сертифікати з 50% знижкою на процедуру від Руслани Корольової (перманентній макіяж, пірсинг, контурна пластика); сертифікати на безкоштовну епіляцію від Ольги Бойчук; сертифікат на безкоштовній макіяж від Вікторії Фролової; сертифікат на розміщення реклами у журналі CHILL (м.Кременчук), а також корисні подарунки для краси від Наталії Лоскутової та ТМ Джерелія.

Як і на першому фестивалі, залу прикрасила чудова композиція квітів-гігантів від Марини Ісаєвої,  а фотограф Ольга Мандрик ловила кожну посмішку наших учасниць.

Корисними смаколиками усіх відвідувачів фестивалю пригощала кондитер Олена Коломієць. Тож дівчата після заходу стануть стрункішими!
 
Також наших гостей огорнув увагою та гостинністю партнер заходу – ресторан LEVEE. Його вишукані страви та ароматна кава були чудовим доповненням до яскравого свята жіночності та краси!
 
Окрему подяку хочемо висловити нашим інформаційним партнерам, які підтримують нас на кожному етапі проведення фестивалю «Я най»: 

Інтернет-видання "Світловодськ" svetlovodsk.com.ua
друковане видання «Світловодськ вечірній»
сайт «Світловодськ вечірній  sv-drozdova.com
друковане видання CHILL, м.Кременчук

«На цьому, заходи не завершуються. Попереду ще багато цікавих зустрічей та майстер-класів, а також третій фестиваль жіночності «Я най…». Слідкуйте за нашою інформацією! До зустрічі, і пам’ятайте – Ви найкращі!» – запевняють організаторки Юлія Іоненко та Ксенія Бондаренко.


Тетяна Іванова,
Ольга Мандрик (фото)

[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Мультiмедиа
У Світловодську вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
У Світловодську вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
Світловодськ. Вадим Бойко. Роковини біля обдертої стіни
«Незвичайна історія» заради порятунку Лізи Брусенцевої
Проблеми Світловодська у новій аналітичній програмі «Експертер»