» » Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!

Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!


Такий формат заходу давно використовують активні жінки у багатьох великих містах України, тож місцеві активістки Юлія Іоненко і Ксенія Бондареко, побувавши неодноразово на різних фестивалях, поставили собі слушне запитання: «А чим Світловодськ гірший?», підготувалися і провели 14 липня незвичне для нашого міста зібрання. 

Агітуючи жінок до участі у фестивалі, вони одразу вдалися до провокації – повідомили, що цей захід – для тих, хто готовий стати покращеною версією себе. Думаю, що чимало жінок засумнвалися – готові чи не готиові, і що то за покращена версія себе, та й не насмілилися прийти до пафосного ресторану «Levee». Одним словом, ажіотажу не було, то й добре, адже «біла» зала ресторану вмістила усіх охочих, а це до 25 учасників і п’ятьох спікерів.

 

Розпочався фестиваль з феєричної презентації аромастиліста Юлії Мацюк. Як підібрати свій парфум, котрий би підкреслив твою індивідуальність, зробив привабливою і неповторною, скільки ароматів треба мати, щоб відчувати себе впевнено у різних життєвих ситуаціях, як відрізнити якісний парфум від підробки – про все це натхненно розповідала гостя з Києва і щедро ділилася з учасниками фестивалю своєю продукцією. Зала була переповнена чудовими ароматами, а жінки просто плавали у ароматному просторі, бо кожна мала змогу відчути на своєму тілі мікс, щонайменше, чотирьох парфумів. 

Продовжила тему пошуку своєї індивідуальності, свого образу Ксенія Бондаренко, місцева художниця, більше відома широкому загалу як куратор Арт галереї «Наше місто». Вона вже півроку досліджує цікаву тему – архетипи – поняття з аналітичної психології. До якого архетипу можна віднести себе, яке програмне забезпечення закладене у тобі? Як розібратися, хто ти – королева чи дівчисько, герой чи коханець, славний хлопець чи наставник, маг чи правитель? Про це розповідала Ксенія і радила як надалі використовувати ці знання, підбираючи гардероб, макіяж, прикраси, спілкуючись з людьми. 

Тритментолог Людмила Буленкова – наша землячка з Подорожнього, яка нині мешкає у Києві, а до цього змінила три країни проживання – сертифікований майстер з оновлення волосся, розповіла чимало цікавого зі своєї практики. Вона стверджує, що більшість її клієнтів не знає, як правильно мити волосся. Виявляється, ні в якому разі не можна мити голову, приймаючи душ. Це різні водні процедури! Не можна розчісувати мокре волосся, бажано взагалі не розчісуватися, хіба що використовувати дерев’яний гребінець… Але як же цього досягнути, що треба зробити, щоб твоє волосся було живим і блискучим – про все це можна дізнатися на індивідуальній консультації у майстрині. 

Весело і дотепно розповіла про створення базового гардеробу жінки дизайнер Ксенія Рай з Кременчука. Що обов’язково повинно бути у твоїй шафі, а від чого можна відмовитися? Як з мінімальної кількості речей створити кілька обрізів і виглядати доречно в офісі і на вечірці? Ці теми – важливі і актуальні для кожної жінки, адже кожна з нас мало не щодня зустрічається  з проблемою – шафа повна, а одягнути нічого. 

А підбив підсумок жіночих розмов Володимир Ільчишин, психолог з Кривого Рогу, який насамперед відзначив потужну енергетику Світловодська, до якого він потрапив уперше і мав можливість прогулятися містом, доки жінки-спікери працювали. 

Своєю темою психолог обрав наповненість жінки та її взаємини з чоловіками. У перші два місяці після знайомства жінка повинна тримати чоловіка на відстані простягнутої руки – це правило, на думку Володимира, якого треба дотримуватися, щоб розібратися, хто з тобою поряд і чи варто будувати плани на спільне майбутнє. Пустопорожні балачки крадуть вашу енергію. Подруга, яка ділиться з вами своїми бідами, перекладає на ваші плечі увесь тягар своїх проблем. Численні  фото, якими ви ділитеся у соцмережах, ще не доїхавши до місця відпочинку, потім ще більше надсилаєте їх з берега моря, також забирають вашу позитивну енергію і, скоріше за все, ви повернетеся з відпустки втомленим. Краще ділитися своїми враженнями з друзями тижнів через два. А головне, що засвоїли учасниці фестивалю – надмірна радість чи надмірна туга – свідчення того, що ваша ємність маленька. Спокій – найкраще, що можна собі побажати. Проблеми і труднощі, які ви долаєте, вашу ємність збільшують. 

З практичних порад Володимира Ільчишина найбільше запам’яталася така. Щоб відчувати спокій в душі, треба пробачити себе, перш за все. Протягом 21-го дня пишіть, за що ви себе пробачаєте. 40 пунктів. А потім – уявіть собі трикімнатну квартиру. В одній кімнаті живе ваше минуле, у другій – майбутнє, а в третій, прохідній – сьогодення. Тож психолог радить забити дошками двері у минуле та у майбутнє. Живіть сьогодні і зараз! 

Коли всі ми почули і частково засвоїли купу порад, психолог попросив описати себе трьома словами. Жодна з нас не зробила це правильно. Як виявилося, треба спершу сказати: «Я – жінка!», а далі – все, що заманеться...

Тож можна зробити висновок: фестиваль, що організували і провели Юлія Іоненко та Ксенія Бондаренко, дуже корисний, але це лише початок довгого шляху жінки до усвідомлення егоїстичного, але такого правильного – «Я – найкраща, найрозумніша, найпривабливіша, я най, най, най…» 

Організатори фестивалю висловлюють подяку партнерам заходу: редакції газети «Світловодськ вечірній», Інтернет-виданню «Світловодськ» та ресторану «Levee».  

Ольга Мандрик (фото)
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)