» » Вирушаймо з «Вечіркою» у 2023 рік!

Вирушаймо з «Вечіркою» у 2023 рік!


Минув надскладний для країни в цілому і нашого видання зокрема 2022 рік. Щиро дякуємо усім, хто був з нами, читав, писав, допомагав і словом, і ділом. Ми вижили, пори усі труднощі і незгоди. Упевнена, що будемо жити (не виживати!) й у 2023 році. 

Головною підставою для оптимізму є віра в те, що Україна переможе у війні з росією, за підтримки світової спільноти почне відбудову зруйнованих ворогом міст і сіл, і увесь український народ повернеться до нормального життя, де буде місце і для читання газет, зокрема. Якби не кепкували недоброзичливці щодо відсутності майбутнього у газет (адже є телефони з інтернетом!), друковане слово завжди буде затребуваним і ми, як європейці, будемо гортати сторінки газет за склянкою вранішньої кави…

Жодне друковане видання не житиме на ринку інформаційних послуг без підтримки читачів, передплатників, спонсорів та рекламодавців. Радію з того, що усі ці категорії, по-дружньому налаштованих людей, у газети «Світловодськ вечірній» є!

Першз все, дякуємо народному депутату України Олесю Довгому за постійну підтримку видання. Головному редактору газети “Вісник Кіровоградщини” Богдану Дроздову, кореспонденткам Аліні Семеновій та Ларисі Степановій велика подяка за допомогу і взаємовиручку. 

Пишаємося тим, що нам доручають висвітлювати роботу Кіровоградської обласної військової адміністрації (начальник Андрій Райкович) та Кіровоградської обласної ради (голова Сергій Шульга). Окремі подяки виданню «Кіровоградська правда» та ФОП Кривошей Н.Д. Сподіваємося на співпрацю й у 2023 році! 

Дякуємо усім, хто передплатив газету на повний 2023 рік, не вдаючись до песимістичних настроїв («доживу – не доживу, а раптом щось станеться…»). Ви справжні оптимісти і друзі видання! Приємно бачити серед передплатників активних, знаних у Світловодську людей, віком 70+, але завжди молодих душею: Людмилу Павловську, Віталія Мельохіна, Миколу Мілющенка, Надію Мальцеву, Віктора Хижняка, Тетяну Парфьонову, Аліма Пономаренка, Григорія Тилика, Альфреда Шамало та багатьох інших. Активного вам довголіття!  

Безмежно вдячні керівникам підприємств міста, які щороку фінансово підтримують видання та передплачують «Вечірку» своїм колективам, а також допомагають малозабезпеченим людям отримувати безкоштовно наш часопис: Віктору Королю (ПП «Віктор і К»), Юрію Скічку (ТОВ «Світловодський річковий термінал»), Михайлу Литвиненку (група компаній ТОВ «Дніпроенергобудпром»). Завдяки цим людям, Власівський Будинок – інтернат, Територіальний центр, квартальні комітети будуть отримувати газету «Світловодськ вечірній». А ТОВ «Зеніт» (Микола Щекотіхін) та підприємець Ілля Смірновпередплатили газету Центру «Добрада». Світловодську ветеранську організацію (Віталій Мельохін) підтримали одразу кілька підприємців – ФОП Терещенко І.І., ФОП Старовойда А.Л.,ДП «ЗЗБВ», Світлана Зуєвська та В’ячеслав Бабенко.  

Приємно співпрацювати з такими передплатниками та дописувачами видання, як власник СФГ "ГВІСА" та ПП "Поліна" Володимир Грушка, в.о. головного лікаря КНП «Світловодська ЦРЛ» Сергій Савич, головний лікар ЦПМСД Людмила Шумейко, керівник Стоматології «Медгарант» Геннадій Мариненко, директор Світловодського політехнічного коледжу Михайло Рудич  та іншими.

Окремі слова подяки висловлюємо волонтерам Дарії ІльїнійЮрію та Антону СичовимЛюдмилі Любарській, Андрію КучеруАнастасії Цвень та іншим за цікаві і змістовні розповіді про свою роботу, поїздки на фронт тощо. Ці матеріали стали нашими головними добрими справами впродовж 10 місяців війни. 

Уже стали гарною традицією передноворічні зустрічі з передплатниками газети з врученням подарунків від наших друзів. 29 грудня спонсорами заходу стали власники магазину «Мастер Текс» Олена та Олександр ДзюникиОлександр Коханюк та Анатолій Калашник («Паляниця»). Святкові рушнички та смачні булочки з маком стали приємними новорічними сюрпризами для наших читачів! 

Тож, вирушаймо з «Вечіркою» у 2023 рік! Пишемо історію нашого краю разом!

З повагою
Тетяна Дроздова, редакторка

Фото: Аліна Семенова
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!