» » Шахи: перше місце серед ветеранів

Шахи: перше місце серед ветеранів

29-30 вересня у Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з шахів серед чоловіків, присвячений пам’яті Володимира Савона.

У турнірі взяли участь 92 шахісти, які приїхали з багатьох міст України: Києва, Дніпра, Миколаєва, Полтави та ін. Від Світловодська грав Олександр Бендюк. Змагання відбулися за швейцарською системою у 9 турів. Кожному шахісту надавали 25 хвилин на всю партію.

Наш земляк вдало провів турнір, набравши 5,5 очок з 9 можливих. На його рахунку 5 перемог, 3 поразки, 1 нічия. Як результат – перше місце серед ветеранів. Призер нагороджений дипломом I ступеня та цінним подарунком – книгою «Мислитель».