» » Годі гратися, правителі Світловодська! Настав час вирішувати проблеми, а не шукати винних

Годі гратися, правителі Світловодська! Настав час вирішувати проблеми, а не шукати винних


Інна Московченко, громадська активістка, звернулася до редакції «Вечірки» з проханням розмістити її лист-звернення до людей, які встановили індивідуальне опалення, до користувачів централізованого опалення, всіх жителів міста щодо ситуації, яка склалася у Світловодську на порозі зими. 

«Доброго дня, шановні жителі Світловодська! Якщо СП ТОВ «Світловодськпобут» у цьому році розвалиться остаточно, то люди, які встановили індивідуальне опалення, будуть тільки раді, не буду приховувати, я теж серед цих людей… Але є категорія населення, яка не має ІСО у своєму помешканні, то ті хто мають кошти та бажання, встановлять собі опалення, але є малозабезпечені верстви населення, які не мають коштів на ці цілі, у такому разі за них повинна вирішувати проблему міська влада.  Так би мало бути, але ж ми знаємо, що наша влада не спроможна вирішити нічого. Постійно хворий та відпочиваючий, самодостатній пан мер, тільки й може що запропонувати почитати Біблію…  Попередні опалювальні сезони проходили, зі слів мера, без потрясінь, тож він дякував Богу і ставив свічки у церкві, цього року мабуть і це не допоможе.

У свою чергу СП ТОВ «Світловодськпобут» зухвало ігнорує доручення першого заступника Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка, мова йде про зустріч, яка відбулася з населенням та керівництвом  «Побуту» 5 вересня цього року. Більше того, вони просять споживачів платити наперед , хто має таку можливість, бо у них немає коштів. Виникає питання,  а куди ті кошти поділися? Також, на мій погляд,  непотрібно було нараховувати фіктивні борги індивідуальникам, оскільки ніяких витрат на опалення цих квартир  у підприємства не було.  І нарешті треба припинити обвинувачувати індивідуальників у  всіх своїх прорахунках і неспроможності надати якісну послугу!

Отже, невідомо, чи опалювальний сезон розпочнеться, а деякі люди можуть і справді сплатити наперед за холод у своїх помешканнях, і я здогадуюся, кого звинуватять у кризі. Індивідуальників, оскільки ніхто з нас не заплатить фіктивного боргу, а на папері його вже зафіксували…

Я переконана - у ситуації, що склалася на сьогоднішній день, ні в якому разі не винні люди,  які встановили ІО. Причина полягає у тому, що немає злагодженої роботи нашого мера та підприємства СП ТОВ «Світловодськпобут». Людей запрошують укладати договори, а ще півроку  тому,   генеральний директор Сергій Московський, говорив що договір це лише  папірець, який нічого не значить… Так поясніть, будь ласка, навіщо вам той папірець сьогодні?! Заяви від начальника юридичного відділу підприємства Руслана Чобана про те, що вони будуть надсилати договори листами, а в разі не підписання такого договору, будуть вважати його укладеним за мовчазною згодою, це взагалі що таке? Вам відомо, що ми маємо право обирати постачальника теплової енергії?  Зрозуміло, що постачальником централізованого опалення у  нашому місті було лише одне підприємство - СП ТОВ «Світловодськпобут», але постачальниками теплової енергії  можуть бути й інші підприємства, є альтернатива. 

Шановні Світловодці, якщо вам будуть надходити такі листи щастя від «Побуту», то не отримуйте їх, а якщо так склалося, що отримали, то обов’язково надайте письмову відповідь з відмовою у підписанні та надішліть рекомендованим листом з повідомленням та описом вкладених документів. 

Якщо деякі читачі мого звернення вважають, що я лише дискутую, бо маю можливість не користуватися централізованим опаленням, то прошу так не думати.  Я хочу, щоб люди у нашому місті мали гідні умови життя, ще недавно разом з вами я також «грілася» теплом від «Побуту», від якого взимку і кості промерзали… 

Отже, шановна наші правителі, годі гратися!   Потрібно вирішувати проблеми, які гостро постали у місті, особливо з опаленням. Наперед скажу, ні свічки, ні Біблія, ні навіть бубон не допоможуть! Потрібно, нарешті, зняти людей з абонентського обліку, які встановили індивідуальне опалення в помешканнях, та надавати якісну послугу з постачання теплової енергії, адже якщо буде якість вашої послуги, то не буде необхідності встановлювати ІО і люди самі прийдуть до вас підписувати  ті «непотрібні папірці». 

Ваші заяви про те, що усі вороже налаштовані до підприємства, частково обгрунтовані, але ви самі створили навколо себе стіну непорозуміння. Ви постійно судитеся з людьми, саме ви не хочете (чи не можете) надавати якісну послугу, саме через вас ми змушені були відмовитися від централізованого теплопостачання, витратити купу грошей на те, щоб мати змогу обігріти своє житло. Ви не знайшли компромісу з людьми - ні з власниками ІО, ні з вашими абонентами. Від того, що вам хочеться вважати нас своїми абонентами, ми такими не станемо. Можливо вам потрібно закінчити війну з жителями міста, тоді й ставлення людей до вас стане кращим! Прислухайтеся, нарешті до голосу народу!

Шановне наше панство на чолі з градоначальником! Ви маєте пам’ятати, що ви є посадовими особами, що ви отримуєте зарплатню саме з податків людей, почніть, нарешті, працювати в інтересах громади. Ми потерпаємо від снігу взимку, від бур’янів влітку, від бездоріжжя і сміття круглий рік. Перераховувати проблеми можна безкінечно, але найгострішою залишається опалення. Бо спочатку ви накрутили з дозволами таке, що самі не можете своїм рішенням дати ради, потім добровільно віддали підприємство у приватну власність, а потім назвали це рейдерським  захопленням…  Звичайно, нехай у ваших підкилимних іграх розбираються правоохоронні органи, але, шановні, не тримайте нас за дурнів… Почніть, нарешті, взаємодіяти з жителями міста, адже від вас залежать гідні умови життя громади. Збережіть наше місто! Погляньте, у Світловодську майже не залишилося молоді, народжуваність значно менша, ніж смертність, розлучень більше, ніж шлюбів….  Давайте змінювати наше життя на краще, і саме ви маєте зробити це першими та бути прикладом для народу заради майбутнього наших дітей!»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)