» » Андрій Гулий зробив пропозицію громаді. Що скаже міськрада?

Андрій Гулий зробив пропозицію громаді. Що скаже міськрада?


Про охорону громадського порядку в Світловодську; збереження рибних ресурсів під час нересту у квітні – червні 2023 року; взаємодію зі старостами сіл та вивчення проблемних питань населених пунктів громади говорили на черговому засіданні Громадської ради під головуванням Надії Мальцевої.  

У роботі засідання взяли участь: Андрій Гулий -  начальник відділення поліції №1 (м.Світловодськ) Олександрійського районного відділу поліції ГУ Нацполіції у Кіровоградські області,  Олена Коломієць – інженер виробничо-технічного відділу Кременчуцької ГЕС, Микола Кисельов – інспектор управління меліорації та рибних ресурсів у Кіровоградській області, Ольга Голина – співробітник відділу внутрішньої політики виконкому міськради, Максим Осика –  голова   ГО “Потрібні тут”, представники громадськості, ЗМІ. 

Про стан криміногенної ситуації в громаді доповів Андрій Гулий, який, зокрема, підкреслив необхідність збільшення штатних одиниць офіцерів громади у зв’язку із збільшенням кількості населення через ситуацію з внутрішньо-переміщеними особами (ВПО). Начальник відділння запропонував громаді взяти на себе забезпечення матеріальної бази для офіцера: приміщення, автомобіль, пальне, а утримання штатної одиниці візьме на себе відділ поліції. Висловив думку, що офіцер громади потрібен саме Власівці через збільшення кількості населення до 10 тисяч осіб і погіршенням криміногенної ситуації в селищі. Після обговорення проблеми, громадська рада інформацію взяла до відома і вирішила рекомендувати міському голові і депутатам міськради підтримати пропозицію Андрія Гулого. 

Інспектор Управління меліорації та рибних ресурсів у Кіровоградській області Микола Кисельов розповів про заходи щодо збереження живих рибних ресурсів під час нересту у квітні – червні 2023 року, недостатню кількість інспекторів, про необхідність залучення до співпраці активістів міста під час нересту. Інженер ГЕС Олена Коломієць доповнила інформацію закликом дотримуватися усіх вимог щодо безпеки та дотримання режиму роботи Кременчуцького водосховища. За наслідками обговорення інформацій посадовців, вирішли  рекомендувати міському голові провести нараду за участю всіх служб з метою  координації дій правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування по збереженню живих рибних ресурсів під час нересту.

Про взаємодію зі старостами сіл та вивчення проблемних питань населених пунктів  Павлівка та Вільне доповідала Надія Мальцева. Вона нагадала присутнім, що з цього питання на засідання запросили старосту Володимира Мусієнка, але він  проігнорував зустріч з Громадською радою. За інформацією члена ГР Івана Гуртового, є чимало скарг мешканців Павлівки та Вільного стосовно невиконання Володимиром Мусієнком  службових повноважень. При його фактичній бездіяльності у Вільному закриті клуб, ФАП, початкова школа, взаємодії старости з громадою села немає. Він свідомо відмовляється  співпрацювати з громадськістю. На відміну від Володимира Мусієнка, Сергій Могильний  (староста   Великої Скельової) та  Василь Кучугура (староста Озер, Талової Балки, Миронівки) виявили зацікавлення у взаємодії з Громадською радою. На попередніх засіданнях ГР вони розповіли про свою діяльність на благо громад, опікування переселенцями та турботи з приводу цьогорічної посівної кампанії. На запитання членів ГР, які  заклади закрито в їхніх громадах, обидва надали відповідь:

“Якщо працювати, то нічого й не закриють!”.
 
Після обговорення проблеми вирішили рекомендувати міському голові вжити заходів щодо неналежного виконання старостою Володимиром Мусієнком  своїх   службових обов’язків, зокрема, які стосуються  села Вільного, щоб запобігти наростанню соціальної напруги в громаді.

"СВ"

Фото надані Максимом Осикою

[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!