» » Кнопки термінового виклику поліції встановлені у Світловодську

Кнопки термінового виклику поліції встановлені у Світловодську


Всі вони позначені інформаційними табличками з підсвіткою та працюють автономно на акамуляторі, навіть при відсутності електроенергії – повідомляє  Управління поліції охорони в Кіровоградській області

Поліція охорони продовжує роботу у напрямку соціального захисту населення. Саме тому, задля безпеки громадян та з метою профілактики вуличних злочинів,у найбільших містах області встановлюються кнопки "Термінового виклику поліції" з вільним доступом до них пересічних громадян. 

Кожна людина, яка опинилася у надзвичайній ситуації, або стала свідком злочину може скористатися даною послугою та викликати наряд поліції. Під час натискання на кнопку, сигнал миттєво надходить на пульт централізованого спостереження поліції охорони. Оператор пульта бачить адресу звідки надійшло тривожне сповіщення та відразу передає інформацію наряду реагування поліції охорони, який вже за декілька хвилин прибуває на місце спрацювання. 

Адреси кнопок "Термінового виклику поліції" у Світловодську: магазин "Зірочка", вул. Будівельників, 2;  продуктовий магазин, вул. Героїв України, 23; продуктовий магазин, вул. 8-го Березня, 22; магазин "Рагу", вул. Незалежності, 189. 

Кількість кнопок "Термінового виклику поліції" поступово збільшується, а це свідчить про їхнюефективність. Адже наряди поліції охорони вчасно реагують на спрацювання та попереджають правопорушення. З питань замовлення охорони або отримання консультацій телефонуйте на номер 9899 і ми подбаємо про вашу безпеку. 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!