» » Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами

Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами

Ось так він – у шестикілометровому пробігові світловодською набережною солідаризувався з улюбленим Києвом з його „Пробігом під каштанами”, який, до слова, лаптьожники теж не оминули „привітати” 40-ма своїми іранськими дронами-камікадзе, які, нам усім на втіху, були збиті нашою ППО.

Спочатку ковід-карантину, а потім через напад неповноцінної Московії на Україну багато державних та комерційних установ фінансового та господарського сектору економіки,   юридичною адресою яких є такі міста як Київ та Харків, вимушені були перевести їх на режим віддаленої роботи. Серед них і наш земляк, працівник „Monobank | Universal Bank” Дмитро Гонтар... Його-то зрання 28 травня я й зустрів на світловодській набережній – він біг у майці з логотипом свого банку цією нашою прекрасною Дніпровською набережною.

За годинку розговорилися. Як з’ясувалося, у такий спосіб Дмитро, як і тисячі „дистанційників” в Україні і світі, долучилися до „Пробігу під каштанами” – традиційне фізкультурне дійство, яке проводиться останньої травневої неділі, коли відзначається День нашої столиці... 
Зазвичай, пригадав бігун, цього ранку десятки тисяч людей у самому Києві виходять на масовий оздоровчий захід у якому беруть участь всі, кому не ліньки – навіть дамочки з собаками і інваліди на візках. А фірми, банки та компанії перераховують організаторам пробігу по триста гривень за кожного свого учасника. Зібрані кошти спрямовуються на благодійність, адресатами якої, за традицією, є дитячі лікувальні заклади, наприклад Центр дитячої кардіохірургії МОЗ України. 

Звісно ж, під час війни цьогорічний, вже 30-й ювілейний, „Пробіг під каштанами”, з метою безпеки, не міг бути колективним, як у минулі роки, тому за новими правилами,  кожен учасник мав вибрати для свого індивідуального пробігу зручне місце, в зручний для нього час. І чи не найстарший за віком працівник названого банку, світловодець, 64-річний Дмитро – у тому числі. Хоча „старичок” – хлопчина ще нівроку, йому би борідку поголити, так, взагалі, як хлопчисько був на вигляд.

... Ось так він – у шестикілометровому пробігові світловодською набережною солідаризувався з улюбленим Києвом з його „Пробігом під каштанами”, який, до слова, лаптьожники теж не оминули „привітати” 40-ма своїми іранськими дронами-камікадзе, які, нам усім на втіху, були збиті нашою ППО.

Свято столиці, на думку Дмитра, і цьогоріч вдалося! І він переконаний, що наступного року сей день він таки пробіжиться під каштанами безпосередньо у Києві. Бо така зараза, як ковід і Московія остаточно припинять своє існування. Перемога буде за нами!   

Віталій Асауленко   
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!