» » Поліція вручила підозру, суд розгляне справу про усунення від посади

Поліція вручила підозру, суд розгляне справу про усунення від посади


Новину про підозру у заволодінні комунальним майном ми розмістили 25 жовтня на сайті газети під заголовком «Посадовій особі Світловодської міської ради оголошено про підозру», посилаючись на інформацією начальника відділу поліції Андрія Гулого. 30 жовтня Юрій Мельничик, суддя Світловодського міськрайонного суду о 15:00 розгляне справу щодо обрання запобіжного заходу та усунення посадової особи від виконання обов’язків. 

Нагадаємо, що підозру вручили 25 жовтня, близько 14:00. Як стало відомо нам з поінформованих джерел, найвищу посадову особу місцевого самоврядування, наздогнали поліцейські на дамбі Кременчуцької ГЕС, коли він їхав у напрямку Кременчука разом з Іриною Щербиною

Наші колеги із CBN пішли далі і розмістили більш детальну інформацію про цей випадок, назвавши ім’я і прізвище громадянина і розмістили його фото. Цитуємо:

«Поліція під процесуальним керівництвом прокуратури викрила на території області 63-річного громадянина, який підозрюється у протиправному заволодінні частиною майна підприємства, шляхом передачі його частки (як засновника) з комунальної власності у приватну.


«Вказані протиправні дії були вчинені з використанням службового становища і призвели до тяжких наслідків, які поставили під загрозу надання населенню окремих комунальних послуг», – йдеться в повідомленні.

Інформацію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України «Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги», ч. 3 ст. 206-2 ККУ «Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації», ч. 2 ст. 366 ККУ «Службове підроблення», ч. 4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

За ці дії загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до 10 років із конфіскацією майна.

За даними джерел CBN у правоохоронних органах, мова йде про міського голову Світловодська Валентина Козярчука.

За клопотанням прокуратури на 50 відсотків корпоративних прав та внесків до статутного капіталу спільного підприємства «Світловодськпобут» наклали арешт.

Арешт передбачає заборону «вчинення будь-якого роду змін до статуту, статутного капіталу, даних про керівництво юридичної особи, проведення державними реєстраторами будь-яких реєстраційних дій та коригування раніше проведених».

«Завдяки скоординованим діям правоохоронних органів упереджено внесення державним реєстратором до державного реєстру даних про заміну керівника, зміну статутного капіталу, затвердження статуту в новій редакції стосовно вказаного спільного підприємства», – наголосили у прес-службі прокуратури».

У понеділок, 28 жовтня, у Кропивницькому, під час наради у заступника голови ОДА Сергія Коваленка з приводу початку опалювального сезону, вручили підозри ще двом фігурантам цієї справи – Сергію Московському, генеральному директору СП ТОВ «Світловодськпобут» та Олександру Яременку, співвласнику підприємства. Цього ж дня вручили підозру і державному реєстратору, яка вчинила неправомірні дії. 

30 жовтня о 15:00 у Світловодському міськрайонному суді розглядалася справа щодо запобіжного заходу та усунення від посади Світловодського міського голови Валентина Козярчука (суддя Юрій Мельничик). 

Про ухвалені рішення читайте на нашому сайті sv-drozdova.com та у наступному номері «СВ».

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Л. Голоцван
    А люди впевнені, що як тільки Козярчука і Ко посадять, у них в квартирах стане тепло? Питання, як включити опалення, якось розглядається?
Популярне
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Мультiмедиа
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?