» » Світловодська Школа мистецтв готується до свого 30-річчя

Світловодська Школа мистецтв готується до свого 30-річчя


«2024 рік для Світловодської дитячої школи мистецтв – ювілейний. 11 листопада 2024 року нашому мистецькому закладу виповнюється 30 років», - розповідає Ірина Темнова, директорка Світловодської школи мистецтв. 

Багато теплих спогадів про історію, про колег, з якими відкривали нашу школу, про все, що є важливою складовою будь-якого творчого колективу – фестивалі, конкурси, концерти. Але ж найголовнішим для нас є учні – натхненні, талановиті! Саме в них  є сенс нашого творчого життя! Багато з них продовжили справу своїх викладачів, обравши мистецтво своєю професією.

Я пишаюся тим, що протягом багатьох років маю честь очолювати наш прекрасний колектив. Наша школа – це школа краси, гармонії, це острівець щастя, де діти розкривають свої таланти та прагнуть досягати вершин мистецької майстерності.

З початку 2024 року ми розпочали цикл концертів, присвячених нашому ювілею. Всі вони будуть відбуватися протягом навчального року – відкриті концерти класів викладачів школи, звітні концерти відділів, виставки наших юних художників, звітний концерт школи. 
Творчий вечір фортепіанного відділу, який пройшов 22 березня – один з них. У цей день учні та викладачі фортепіанного відділу подарували своїм слухачам справжнє свято весни та гармонії. «Музика нас єднає» - так назвали ми наш концерт, у програмі якого звучали твори в ансамблевому виконанні – дуети та тріо. Назва символічна, адже в нашому непростому сьогоденні саме в єдності наша сила. Так само і в музиці, для досягнення справжньої гармонії потрібне відчуття єдиного пульсу та злагодженості.

Дякуємо всім нашим учасникам за натхнення, можливість наповнитися позитивними почуттями та хоча б на якийсь час забути про всі наші негаразди і відчути себе по-справжньому щасливими.

Велика подяка Ользі Медведєвій та Ангеліні Якімчук – ведучим концерту – за створення особливої атмосфери краси, творчості та натхнення. 


Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!