» » За воду та водовідведення платитимемо більше
Всі новини

За воду та водовідведення платитимемо більше


Позавчора, 5 листопада, як стало відомо нашому виданню, у головному офісі ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (м. Кропивницький) пройшло відкрите обговорення «оновлення» тарифів на воду. У бік, звичайно, їхнього збільшення.

За подробицями ми звернулися до директорки світловодського відділення ОКВП Людмили Гетманець

Так, відповіла вона, ініціатором цього обговорення виступила НКРЕКП (Національна комісія з державного регулювання у енергетиці та комунальних послугах). Наразі від цієї комісії й залежить прийняття остаточного рішення.

– Перегляд тарифів продиктований цілим рядом факторів, це і зростання рівня заробітної плати, і потреба у погашення кредиту від Світового Банку на проєкт «Розвиток міської інфраструктури - 2», який було виділено нашому підприємству, а його погашення розпочалося з цього року, – повідомила директорка.

 До речі, стосовно цього кредиту… Подейкують, що він йде на поліпшення виключно головного сегменту ОКВП у Кропивницькому. А периферійні його сегменти так і залишаються на периферії…

–  Це абсолютно не так. Значна частина цього кредиту, а саме – 8 млн 621,9 тис доларів США була спрямована на реконструкцію водоочисної станції у Світловодську, завершення якої у 2020 році дозволить підвищити якість питної води для Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького, і значно скоротити питому вагу затрат електроенергії у нашому виробництві. 

Тож, скільки будемо платити за воду ось-ось? За словами Людмили Гетманець, 16,94 грн за м куб – водопостачання; 13,74 грн – за водовідведення. На «коло» виходить 30 грн 68 коп за куб. Зараз – 28 грн 68 коп. Тобто, на дві гривні більше.

«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Мультiмедиа
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджає: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"