» » Опалювальний сезон у місті Світловодську не розпочався!

Опалювальний сезон у місті Світловодську не розпочався!


Сімдесят третя позачергова сесія міськради відбулася 26 листопада за участю 28 депутатів. Головував на пленарному засіданні Юрій Сапянов.

Приводом для її скликання було прийняття субвенції з обласного бюджету та повторний розгляд рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Капші К.М. за адресою: м. Світловодськ, біля розважального комплексу «Бриз» (нині «LEVI»).

На минулій сесії рішення було ухвалене, але головуючий на сесії секретар ради, на якого покладено обов’язки міського голови, його не підписав. Тож у встановлений термін треба було надати можливість депутатам це «вето» подолати. 

Крім цього, пунктом першим порядку денного зробили «Про звернення до Прем’єр-міністра України. 

Що маємо у підсумку? Довго говорили про ситуацію, що склалася з теплом у місті. Найголовніше зі сказаного: опалювальний сезон у місті Світловодську не розпочався. Це заявив Юрій Сапянов з посиланням на першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка. Сподіваємося, це значить, що СП ТОВ «Світловодськпобут» не буде виставляти рахунки споживачам за спроби подати тепло. Відлік має вестися з початку повноцінного опалювального сезону. 

Вето подолали. На якій стадії перебуває питання субвенції, не зрозуміло, оскільки для  отримання коштів з обласного резервного фонду на ліквідацію аварії на тепломережах, СП ТОВ «Світловодськпобут» повинен був підготувати стос документів, не підготував. Тож ОДА вирішила надавати допомогу пальним та іншими матеріалами. Про це доповіла Олена Балюк, перший заступник міського голови. Питання виключили з порядку денного. 

Виникла пропозиція збільшити резервний фонд у міському бюджеті на майже 90 тис. грн, перерозподіливши цю суму з управління освіти та УЖКГ. Проголосували. Тож з урахуванням залишкових коштів (13 тис. грн.) у резерві міста буде понад 103 тис. грн. Куди вони будуть направлені, поки що невідомо, – прокоментувала ситуацію Наталія Яременко, начальник управління фінансів. 

З метою упередження повномасштабної техногенної катастрофи у місті звернулися до Прем’єра. Цим листом депутати запросили посадовця до Світловодська з робочим візитом, щоб він переконався у неспроможності СП ТОВ «Світловодськпобут» надавати послугу з постачання теплової енергії. 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані
Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт "Yin Yang"
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували