» » «Ялинкове» голосування на виконкомі зазнало метаморфоз

«Ялинкове» голосування на виконкомі зазнало метаморфоз


Заспокоїмо громаду відразу, цього разу вирішено: ялинці на центральній площі Світловодська бути!

21 листопада ми розповідали про те, як нелегко перерозподілялися кошти всередині УЖКГ, а саме – як виконком міської ради не зміг ухвалити  рішення про виділення 30 тис. грн на встановлення новорічної ялинки на центральній площі міста. Засідало того дев’ять виконкомівців, вісім з яких були за такий перерозподіл, а один, Дмитро Дмитришин – проти. І рішення прийняте не було.

Сьогодні, 29 листопада, на черговому засіданні виконкому їх було вже десятеро. Оскільки рік вже закінчується, актуальне питання знов винесли на розгляд. Та сталася заковика – доповідач Віктор Самоляк, начальник УЖКГ  не прихопив на засідання кошторис витрат на цю саму ялинку. Вибачаючись за свою забудькуватість, він запевнив, що у кошторисі все по-чесному, тож урядники все ж підтримали рішення щодо ялинки при одному голосі проти. І цим «голосом» був, ні, не Дмитришин, він проголосував «за». А от проти був Микола Сопільняк, який 21 листопада підтримав «ялинкове» рішення. Ну не зміг він пробачити Самоляку відсутність важливого документу – кошторису.
  
…Хоча інтрига залишається з демонтажем ялинки опісля свят. Бо ж якщо УЖКГ не вкладеться у 30 тисяч – знадобиться додатковий перерозподіл. Що може не сподобатись не лише Сопільняку і тоді новорічна окраса стоятиме на площі, поки сама не впаде. Втім, це вже буде потім. А зараз (і це головне) ялинці у Світловодську – бути!

Віталій Асауленко
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
«Добрада»: шашки у теплій атмофері
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Мультiмедиа
Третя світловодська школа, нарешті, відновила заняття
Спортклуб «Легіон» опікується не лише «жиробасами», собаками, а й наркозалежними
Спільна мета – дати містянам якісне тепло – має об’єднувати – Сапянов
Боротьба за тепло продовжується!
Хочете оформити субсидію, не виходячи з дому?