» » «Ялинкове» голосування на виконкомі зазнало метаморфоз

«Ялинкове» голосування на виконкомі зазнало метаморфоз


Заспокоїмо громаду відразу, цього разу вирішено: ялинці на центральній площі Світловодська бути!

21 листопада ми розповідали про те, як нелегко перерозподілялися кошти всередині УЖКГ, а саме – як виконком міської ради не зміг ухвалити  рішення про виділення 30 тис. грн на встановлення новорічної ялинки на центральній площі міста. Засідало того дев’ять виконкомівців, вісім з яких були за такий перерозподіл, а один, Дмитро Дмитришин – проти. І рішення прийняте не було.

Сьогодні, 29 листопада, на черговому засіданні виконкому їх було вже десятеро. Оскільки рік вже закінчується, актуальне питання знов винесли на розгляд. Та сталася заковика – доповідач Віктор Самоляк, начальник УЖКГ  не прихопив на засідання кошторис витрат на цю саму ялинку. Вибачаючись за свою забудькуватість, він запевнив, що у кошторисі все по-чесному, тож урядники все ж підтримали рішення щодо ялинки при одному голосі проти. І цим «голосом» був, ні, не Дмитришин, він проголосував «за». А от проти був Микола Сопільняк, який 21 листопада підтримав «ялинкове» рішення. Ну не зміг він пробачити Самоляку відсутність важливого документу – кошторису.
  
…Хоча інтрига залишається з демонтажем ялинки опісля свят. Бо ж якщо УЖКГ не вкладеться у 30 тисяч – знадобиться додатковий перерозподіл. Що може не сподобатись не лише Сопільняку і тоді новорічна окраса стоятиме на площі, поки сама не впаде. Втім, це вже буде потім. А зараз (і це головне) ялинці у Світловодську – бути!

Віталій Асауленко
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували
Залишайтеся з «Вечіркою» у 2020 році!
На центральній площі Світловодська запалили новорічну ялинку