» » Після реконструкції ДВС обіцяють воду європейської якості

Після реконструкції ДВС обіцяють воду європейської якості


Стару Дніпровську водоочисну станцію (ДВС) магістрального районного водопроводу «Дніпро-Кіровоград» реконструюють. Кращу воду будемо мати вже до кінця 2020 року.

Таку новину розмістили на  офіційному сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград», Більше того, кажуть, що цими днями у Світловодську стартувало будівництво, а точніше розпочалися підготовчі роботи, що, зрозуміло, не одне і теж. Кінець року, морозно, яке будівництво?  Але історія цікава. 

Стару ДВС ввели в експлуатацію у 1973 році (46 років тому!) проектною потужністю 168 тис. м3/добу для очистки та подачі питної води до Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницькиго ти прилеглих до водогону населених пунктів.

Зрозуміло, що ресурс ДВС давно вичерпався, а через те, що вода у Кременчуцькому водосховищі значно погіршилася, треба щось робити задля більш якісного очищення води питної.  

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» взяло позику у сумі 8 млн 621,9 тис. доларів США у Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку  для реалізації «Другого проекту розвитку міської інфраструктури». У середині цього проекту є ще один проект: «Проектування, постачання та монтаж: Дніпровська водоочисна станція – Реконструкція». У липні 2019 року отримали дозвіл на підготовчі роботи по об’єкту, не пройшло й півроку, як стали до роботи. 

Планують побудувати нову виробничу будівлю, яка складається з двох ідентичних ліній очищення води загальною потужністю 100 тис.м3/добу, а також нову будівлю повторного використання промивних вод; капітальний ремонт допоміжних споруд та резервуарів чистої води. 

Сьогодні на 12 допоміжних будівлях ДВС розпочали роботи по ремонту покрівлі, заміні вікон та дверей, утепленню фасаду. 

Старе приміщення виведуть з експлуатації, а нове уведуть до кінця 2020 року. Це дасть змогу краще очищувати воду та довести її до європейських вимог якості.

«СВ»
фото з сайту ОКВП «Дніпро-Кіровоград»
[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
«Добрада»: шашки у теплій атмофері
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Мультiмедиа
Спортклуб «Легіон» опікується не лише «жиробасами», собаками, а й наркозалежними
Спільна мета – дати містянам якісне тепло – має об’єднувати – Сапянов
Боротьба за тепло продовжується!
Хочете оформити субсидію, не виходячи з дому?
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)