» » У лікарнях і школах холодно… І що тепер доповідати нагору?

У лікарнях і школах холодно… І що тепер доповідати нагору?


Сьогоднішній день, 3 грудня, на тлі надзвичайної ситуації у Світловодську з опаленням, за окремим винятком, не дав підстав полегшено зітхнути. 

Вже зранку кабінет секретаря міськради (він же – виконуючий повноваження міського голови, він же – керівник штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого масштабу) Юрія Сапянова «окупували» з десяток перемерзлих містян, головно, з Бойка, 4. Там, щоби виправити ситуацію з опаленням, треба копати вручну, бо поряд з будинком і два кабелі по шість тисяч вольт, і газова труба закопані. 

А Сапянов не йде до них і не йде. Та ні, він і не думав переховуватись від народу – у цей час посадовець, разом із іншими впливовими обранцями, засідав у першій кімнаті «білого дому».  Думали-гадали, як зарадити проблемі, з якою до них звернувся головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко – у приміщеннях лікарні температура коливається від 12 до 13 градусів. Дійшли висновку, що треба обладнати медичні заклади системами автономного опалення, як це вже зроблено у пологовому відділені ЦРЛ. Відтак там тепло і зараз, і споживання газу для опалення зменшилось удвічі. 

Розмірковуючи, обранці погукали Сергія Єременка, власника фірми «Аква-Україна-Сервіс», яка вже багато років займається установкою «автономок». Щойно Єременко увійшов – як за ним оті громадяни, що чекали Сапянова у його кабінеті…

… Не думайте, сказав їм Сапянов, що я переховуюсь від вас – як бачите, ми займаємось вирішенням наших спільних питань. Почувши це, громадяни трішки зменшивши градус свого збудження, вмостилися на задніх кріслах і продовжили терпляче чекати… 

А між тим Єременко, послухавши обранців, давши кілька фахових зауважень, зголосився допомогти ЦРЛ у справі позбутися ярма централізованого опалення. 

А кількома годинами потому зібрався на своє засідання і штаб… 

Загальна атмосфера, що там панувала, була далеко не райдужною. Штабістів навіть не потішила реляція гендиректора СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергія Московського, що на третій котельні вже став до ладу потужний котел, якій гендиректор назвав «десятка», а на черзі, запевнив він, – взагалі, «двадцятка». Все одно, до 5 грудня не вдасться як слід протопити школи, щоб світловодські школярі розпочали нарешті навчальний процес. А саме на цей день наші «штабісти» обіцяли голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрію Балоню, що світловодські діти підуть до школи. І от що тепер доповідати «нагору»?.. 

У цьому ключі розглядалася можливість згуртування учнів шкіл у якійсь одній, де вже достатньо тепло. На сьогодні – це ЗШ №9. А ще вона достатньо габаритна – якщо у кілька змін, можливо, всі там і помістяться. А те, що вона далеченько (на Ревівці) – так можна забезпечити туди підвіз учнів автобусними спецрейсами. 

А тут ще одна прикрість: червоно-білі стрічки, якими ремонтники позначають місця розкопок теплотрас (як застереження, щоб не постраждали люди), зривають або діти, граючись, або вітер. Цими днями це призвело до падіння у траншею однієї жіночки. Як наслідок – вона зламала чи-то ногу, чи-то ребро. Вточнити, що саме і де саме, так і не вдалося, бо після засідання «штабісти» поквапилися рятувати місто.

Віталій Асауленко
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Замерзаючий
    Головне, щоб до шкіл знову не приїхало телебачення.)))
    Бо Френкель знову буду матюкати в телефонному режимі працівників, за те, що їх впустили всередину, як було у НВК №4.)))
    Він з переляку заставив по всім навчальним закладам заклеювати вікна...І це в кінці листопада!
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували
Залишайтеся з «Вечіркою» у 2020 році!
На центральній площі Світловодська запалили новорічну ялинку