» » Боротьба за тепло продовжується!

Боротьба за тепло продовжується!


У Світловодську відбулася чергова акція протесту. 3 грудня о 19:00 на заклик у соціальній мережі Фейсбук депутата міської ради Андрія Маліцького та Громадського руху «Стаття п’ять» під стінами СП ТОВ "Світловодськпобут" зібралися активні члени громади міста. Розпалили вогнище і поспілкувалися між собою.

«Щоб подивитися в очі один одному і запланувати наступні кроки у боротьбі за тепло» – так позначив мету зібрання Андрій Маліцький. Його соратниця депутат міськради Оксана Гуцаленко одразу перейшла до виборчої тематики, пояснила присутнім кого треба обирати до міськради. Андрій підхопив тему і розповів про «покидьків» у нинішньому складі міського «парламенту». І хтозна, як далеко би вони зайшли у передчасній виборчій агітації, якби не Максим Бакуменко, один з лідерів Громадського руху «Стаття п’ять». 

Його звернення до зібрання було більш тематично спрямованим, він закликав усіх користувачів централізованого опалення писати заяви, складати акти, звертатися до суду. Розповів як сам був присутній на суді, коли Олександру Яременку, власнику СП ТОВ «Світловодськпобут» обирали запобіжний захід. Обурювався, що не помітив там активістів і депутатів. 

«Багато можна зробити, проконтролювати, об’єднавшись. Багато чого можна змінити. Ми починали з доріг, а зараз займається всім, що нам не подобається у місті. Вчора допомагали далекобійникам на дорогах. Нас 29 чоловік. Знаходьте один одного!» – порадив громадський активіст присутнім на акції. 

До протестувальників приєднався і секретар міськради Юрій Сапянов. Відповів на запитання і проінформував учасників акції про те, що він звернувся до міського голови Кривого Рогу з проханням направити до Світловодська ремонтні бригади, щоб далі латати гнилі труби теплотрас. 


«СВ»,
фото ГР «Стаття п’ять»
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Utjhubq Rbhbkjd
    Альооо! Свідомо-майдануті!!! Коли тепло буде подане по вулиці Павлова?!!!
    Дивлячись на те, що ви робите з містом і державою, я все більше починаю вірити в те, що при Радянській Владі такого і в думках в нікого не було...з розповідей ветеранів.
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували
Залишайтеся з «Вечіркою» у 2020 році!
На центральній площі Світловодська запалили новорічну ялинку