» » Боротьба за тепло продовжується!

Боротьба за тепло продовжується!


У Світловодську відбулася чергова акція протесту. 3 грудня о 19:00 на заклик у соціальній мережі Фейсбук депутата міської ради Андрія Маліцького та Громадського руху «Стаття п’ять» під стінами СП ТОВ "Світловодськпобут" зібралися активні члени громади міста. Розпалили вогнище і поспілкувалися між собою.

«Щоб подивитися в очі один одному і запланувати наступні кроки у боротьбі за тепло» – так позначив мету зібрання Андрій Маліцький. Його соратниця депутат міськради Оксана Гуцаленко одразу перейшла до виборчої тематики, пояснила присутнім кого треба обирати до міськради. Андрій підхопив тему і розповів про «покидьків» у нинішньому складі міського «парламенту». І хтозна, як далеко би вони зайшли у передчасній виборчій агітації, якби не Максим Бакуменко, один з лідерів Громадського руху «Стаття п’ять». 

Його звернення до зібрання було більш тематично спрямованим, він закликав усіх користувачів централізованого опалення писати заяви, складати акти, звертатися до суду. Розповів як сам був присутній на суді, коли Олександру Яременку, власнику СП ТОВ «Світловодськпобут» обирали запобіжний захід. Обурювався, що не помітив там активістів і депутатів. 

«Багато можна зробити, проконтролювати, об’єднавшись. Багато чого можна змінити. Ми починали з доріг, а зараз займається всім, що нам не подобається у місті. Вчора допомагали далекобійникам на дорогах. Нас 29 чоловік. Знаходьте один одного!» – порадив громадський активіст присутнім на акції. 

До протестувальників приєднався і секретар міськради Юрій Сапянов. Відповів на запитання і проінформував учасників акції про те, що він звернувся до міського голови Кривого Рогу з проханням направити до Світловодська ремонтні бригади, щоб далі латати гнилі труби теплотрас. 


«СВ»,
фото ГР «Стаття п’ять»
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Utjhubq Rbhbkjd
    Альооо! Свідомо-майдануті!!! Коли тепло буде подане по вулиці Павлова?!!!
    Дивлячись на те, що ви робите з містом і державою, я все більше починаю вірити в те, що при Радянській Владі такого і в думках в нікого не було...з розповідей ветеранів.
Популярне
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
«Добрада»: шашки у теплій атмофері
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Мультiмедиа
Спортклуб «Легіон» опікується не лише «жиробасами», собаками, а й наркозалежними
Спільна мета – дати містянам якісне тепло – має об’єднувати – Сапянов
Боротьба за тепло продовжується!
Хочете оформити субсидію, не виходячи з дому?
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)