» » Залишайтеся з «Вечіркою» у 2020 році!

Залишайтеся з «Вечіркою» у 2020 році!


Благодійна акція під такою назвою відбулася 26 грудня у депутатській кімнаті адмінбудинку. У такий спосіб, поєднавши приємне з корисним, редакція  газети «Світловодськ вечірній» підбила підсумки передплатної кампанії на 2020 рік.

На захід, анонсований як розіграш подарунків від друзів газети, прийшли найактивніші читачі видання, які передплатили його на 12 місяців 2020 року. Серед них, переважно, були люди, які читають газету не один рік, а 10 – 20, а то й з першого дня її виходу в світ. 

«Говорячи про наших постійних читачів, – сказала редакторка видання Тетяна Дроздова, – хочу назвати Ніну Григорівну Линник, яка, на жаль, не змогла прийти до нас сьогодні. Уявіть, друзі, Ніна Григорівна є передплатницею «Вечірки» з дня її заснування, тобто – з 1991 року… Нещодавно вона бідкалася, що її надійний помічник – тонометр вийшов з ладу. А на новий бракує грошей. Та вихід знайдено: редакція звернулася до громадської приймальної народного депутата Олеся Довгого. І як результат – тонометр для Ніни Григорівни знайшовся! І не один! Решту ми розіграємо серед учасників сьогоднішньої акції.  

А ще також «поза конкурсом» подарунок отримала чотирирічна дівчинка Ліза Корнюшичева, яка в силу життєвих обставин мешкає разом із свою бабусею. У неї захоплення – плавання у басейні, на регулярні відвідини якого у бабусі бракує пенсії. Тож, опісля перемовин редакторки з директором спортивного комплексу Володимиром Лисаком Лізі та її бабусі вирішено презентувати сертифікат на десять безкоштовних відвідин басейну. Ліза була у захваті і, отримуючи з рук Тетяни Дроздової подарунок, а ще рукодільний будиночок, населений господарем 2020 року – Пацюком від майстрині Діани Молокоєдової, у відповідь подарувала учасникам зібрання виразний  віршик про Новий рік, Святого Миколая, який дарує подарунки слухняним діткам…

А після цих зворушливих історій розпочався сам розіграш подарунків серед передплатників: від ТМ «Паляниця» (Анатолій Калашник) було шоколадне печиво; від магазину «Мастер-Текс», який належить подружжю Олени та Олександра Дзюників – фарфорові сувеніри; від депутата обласної ради Костянтина Каспрова – шоколадні цукерки «Любімов»; від власника магазина «П’ятнадцятий» Олександра Гусєва – пляшки «Шампанського»; від генерального директора групи компаній ТОВ «Дніпроенергобудпром» Михайла Литвиненка – новорічні  солодощі; від власника ТМ «Світ Сир» Олега Медяника – зразки сирів та вершкове масло. Також були розіграні живі ялиночки, надані  головним лісничім Світловодського Держлісгоспу Володимиром Щербатком. Розіграли і чудові подарунки від власника ресторану «LEVEE» Володимира Капші – сертифікати на відвідини цього ресторану теж на півтисячі гривень кожний.  Одному учасникові розіграшу поталанило, якщо можна так сказати, у лікуванні зубів – від власника стоматологічної клініки «Медгарант» Геннадія Маріненка він виграв сертифікат на 500 гривень. 

«… Коли ваша газета стала самостійною і незалежною від влади, вона стала набагато цікавішою. Газета стала живою. У ній пишуть правду, незважаючи на те, хто яку посаду займає», – дякуючи за подарунок, сказала Валентина Шевченко

«Світловодськ вечірній» – це дійсно НАША газета. Вона нас приваблює від першої до останньої сторінки. Добра і здоров’я редакції і всього-всього найкращого!», – додав ще один передплатник Микола Ущаповський

Дякуємо усім учасникам нашої традиційної передноворічної акції! Ніхто з них не залишився без подарунка!  Завдяки вашій допомозі і підтримці, шановні благодійники, партнери, рекламодавці, ми впевнено дивимося у майбутнє!   

Віталій Асауленко
[img]


[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…
Про що розповіла Любомира Мандзій?